WhatsApp, iOS ve Android İçin Yenilenen Tasarımlarla Güncellendi

WhatsApp, iOS ve Android İçin Yenilenen Tasarımlarla Güncellendi WhatsApp, iOS ve Android kullanıcılarını sevindirecek bir güncellemeyle karşımıza çıkıyor. Hem iOS.

Devamını Oku

WhatsApp Artık Erişilemeyecek Telefon Modellerini Açıkladı

WhatsApp Artık Erişilemeyecek Telefon Modellerini Açıkladı Meta’nın WhatsApp desteği sonlandırma kararıyla birlikte, artık WhatsApp’a erişemeyecek olan 35 eski akıllı telefon.

Devamını Oku

iOS 17.5 Beta 1 Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yenilikler

iOS 17.5 Beta 1 Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yenilikler Apple, iOS 17.5 Beta 1 güncellemesini yayınladı ve bu güncellemeyle birlikte bir.

Devamını Oku

Super Hexagon: Terry Cavanagh’ın Bağımsız Oyun Başyapıtı

Super Hexagon, Terry Cavanagh tarafından geliştirilen ve Chipzel’in müzikleriyle zenginleştirilen, bağımsız bir oyun olarak oyun dünyasında fırtınalar estirmiştir. Bu yazıda,.

Devamını Oku

Microsoft Copilot’un, iOS Uygulaması Yayınlandı

Microsoft Copilot, iOS İçin Yayınlandı Microsoft Copilot adlı sohbet robotu, iOS işletim sistemine de taşındı. Bu hamleyle, Microsoft Copilot artık.

Devamını Oku

Assassin’s Creed Jade Beta Ağustos Ayında Onaylandı

Ubisoft, yeni mobil oyunu Assassin’s Creed: Codename Jade için kapalı beta testini duyurdu. Ubisoft’un şu anki Assassin’s Creed yaklaşımı, her.

Devamını Oku

ChatGPT’nin IOS Widget’ı Kullanıma Sunuldu!

Apple’ın IOS 14’ten itibaren, iPhone’larda sunduğu, ana ekranlara widget ekleme imkanı pek çok uygulamaya kolay erişim fırsatı sunuyor. Bu özellik,.

Devamını Oku

ChatGPT’nin iPhone uygulaması Türkiye’ye açıldı

San Francisco merkezli teknoloji şirketi OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT’nin IOS uygulaması, bugün itibarıyla Türkiye’deki kullanıcılar için de erişilebilir hale geldi..

Devamını Oku

Legends of Runeterra artık telefonda da oynanabilir

Riot Games’in yeni çıkarmayı planladığı kart oyunu Legends of Runeterra, mobil cihazlarda da oynanabilir duruma geldi.

Devamını Oku

Call of Duty Mobile en çok indirilen ikinci mobil oyun oldu

Ekim ayında indirilebilir hale gelmesinin ardından sadece üç ay geçmesine rağmen, Call of Duty Mobile 180 milyon indirmeyi geçti. Bu.

Devamını Oku

Little Nightmares, çok yakında Android için çıkış yapacak!

Tarsier Studios tarafından geliştirilen Little Nightmares, 28 Nisan 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkmıştı. Daha sonra.

Devamını Oku

Mortal Kombat X mobil cihazlara geliyor

Warner Bros Interactive yaptığı açıklamayla Mortal Kombat X’in mobil platformlara da geleceğini duyurdu. Efsanevi dövüş serisinin son yapımı Android ve.

Devamını Oku