HOG Güncelleme Notları | Honor Of Kings Güncelleme 9.3.11

Honor Of Kings yani HOG'a yeni güncelleme geldi. Nisan 9.3.11 güncellemesinin notları haberimizde. Honor Of Kings Dengelemeler ve değişimler.

Devamını Oku

Android Telefonunuzu Bulamadığınız Zaman Uygulanabilecek  Yöntem

Android Telefonunuzu Bulamadığınız Zaman Uygulanabilecek  Yöntem Telefonunuzu kaybetmek oldukça sinir bozucu bir durum olabilir. Özellikle de telefonunuzda önemli bilgiler veya.

Devamını Oku

Super Hexagon: Terry Cavanagh’ın Bağımsız Oyun Başyapıtı

Super Hexagon, Terry Cavanagh tarafından geliştirilen ve Chipzel’in müzikleriyle zenginleştirilen, bağımsız bir oyun olarak oyun dünyasında fırtınalar estirmiştir. Bu yazıda,.

Devamını Oku

Microsoft, Copilot Android Uygulamasını Yayınladı

Microsoft, yapay zeka teknolojilerine dayalı yeni ürünü Copilot’u, Android kullanıcıları için piyasaya sürdü. Google Play Store üzerinden indirilebilen bu uygulama,.

Devamını Oku

ChatGPT Android Telefonlara Geliyor!

Uzun süren bekleyişin ardından, yapay zekâ tabanlı dil modeli ChatGPT sonunda Android telefonlara geliyor! OpenAI tarafından geliştirilen bu güçlü dil.

Devamını Oku

Assassin’s Creed Jade Beta Ağustos Ayında Onaylandı

Ubisoft, yeni mobil oyunu Assassin’s Creed: Codename Jade için kapalı beta testini duyurdu. Ubisoft’un şu anki Assassin’s Creed yaklaşımı, her.

Devamını Oku

Legends of Runeterra artık telefonda da oynanabilir

Riot Games’in yeni çıkarmayı planladığı kart oyunu Legends of Runeterra, mobil cihazlarda da oynanabilir duruma geldi.

Devamını Oku

Team Envy, FugLy’i yedeğe çektiğini duyurdu

Temsilcimiz Calyx’in adının anıldığı Kuzey Amerika temsilcisi Team Envy, 25 yaşındaki oyuncusu Jacob “FugLy” Medina’yı yedeğe çektiğini duyurdu. Amerika Birleşik.

Devamını Oku

Little Nightmares, çok yakında Android için çıkış yapacak!

Tarsier Studios tarafından geliştirilen Little Nightmares, 28 Nisan 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkmıştı. Daha sonra.

Devamını Oku

Team Envy kadrosuna 3 yeni oyuncu ekledi

Team Envy resmi sitesindeki açıklamasında Sam “s0m” Oh, Jacob “FugLy” Medina ve Bradley “ANDROID” Fodor’u kadrosuna kattı.

Devamını Oku

Mortal Kombat X mobil cihazlara geliyor

Warner Bros Interactive yaptığı açıklamayla Mortal Kombat X’in mobil platformlara da geleceğini duyurdu. Efsanevi dövüş serisinin son yapımı Android ve.

Devamını Oku

Amazon’dan Android’lere bedava uygulamalar

Haberimiz olduğu üzere Amazon, Google Play Store’a alternatif olabilecek bir market kurma çabası içerisinde. Ve şu an bildireceğimiz şey ise.

Devamını Oku