Oyun

Ubisoft Hayranlarından Assassin’s Creed Mirage Spoilerlarını İnternette Paylaşmamalarını İstedi

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesinden önce Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage için spoiler konusunda hayranlarına bir çağrıda bulundu. Çoğu büyük AAA oyununda, kopyalar dolaşmaya başladığında spoilerlar ve sızıntılar birkaç gün veya hafta öncesinden internete düşme eğilimindedir. AC Mirage için henüz böyle büyük bir sızıntı internette görünmese de, Ubisoft şimdi oyun yaygın olarak satışa sunulduğunda bu eğilimin devam etmesini sağlamaya çalışıyor.

Resmi Assassin’s Creed X hesabından paylaşılan bir mesajda Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’ı oynamaya hazırlanan hayranlarından, başkalarının deneyimini mahvedecek spoiler’ları çevrimiçi olarak paylaşmamalarını istedi. Mirage’ın arkasındaki stüdyo, “bekleyişin neredeyse sona erdiğini” kabul etti ve hayranların birbirlerini hikaye hakkında spoiler vermediğinden emin olmak istiyor.

Ubisoft sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Assassin’s Creed Mirage’ın lansmanı yaklaşırken, sizden Assassin dostlarınızı düşünmenizi ve onların deneyimlerini etkileyecek işaretlenmemiş spoilerları yayınlamaktan veya paylaşmaktan kaçınmanızı rica ediyoruz” dedi. “Teşekkür ederiz! Bekleyiş neredeyse sona erdi.”

Ubisoft’un Assassin’s Creed Mirage hakkında hayranların ağzını sıkı tutması gerektiğini vurgulamasının bir nedeni de oyunun serinin diğer oyunlarıyla nasıl bir bağlantı kuracağıdır. Özellikle, Mirage’ın ana kahramanı Basim, 2020’de piyasaya sürülen Assassin’s Creed Valhalla‘da da görülmüştü. Bunu akılda tutarak, bu bölümler arasında Assassin’s Creed hayranlarının kendi başlarına keşfetmekten kesinlikle keyif alacakları bazı önemli bağlantılar olacağı açıktır.

Assassin’s Creed Mirage Ne Zaman Çıkıyor?

Şu anda Assassin’s Creed Mirage’ın 5 Ekim’de gerçekleşecek olan lansmanına sadece iki gün kaldı. Oyun satışa sunulduğunda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de oynanabilir olacak. AC Mirage’ın geçmiş Assassin’s Creed oyunlarına kıyasla daha küçük yapısı göz önüne alındığında, Ubisoft oyun için sadece 49.99 dolar talep ediyor ki bu da çevirdiğimizde 849TL ediyor günümüzde çoğu video oyununun ön satış fiyatından oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Assassin’s Creed Mirage’ın neler sunacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyun hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

“Dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ının kalabalık sokaklarında gezinirken cevaplar ve adalet arayan kurnaz bir sokak hırsızı olan Basim’in hikayesini deneyimleyin. Saklı Olanlar olarak bilinen gizemli, kadim bir örgüt sayesinde ölümcül bir Usta Suikastçı olacak ve kaderini hayal bile edemeyeceği şekilde değiştirecek.”

Özellikler

  • Bir seriyi 15 yıldır tanımlayan ikonik özelliklerin ve oynanışın modern bir yorumunu deneyimleyin.
  • Şehirde sorunsuzca park edin ve daha önce hiç olmadığı kadar içgüdüsel suikastlarla hedefleri gizlice indirin.
  • Sakinleri her hareketinize tepki veren inanılmaz derecede yoğun ve canlı bir şehri keşfedin ve Bağdat’ın Altın Çağı’nda maceraya atılırken dört benzersiz bölgenin sırlarını ortaya çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir