Haber

Dead Space Remake fragmanı yayınlandı

Dead Space Remake oyuna yeni bir görsel stil kazandırmanın yanı sıra Isaac Clarke’ın görünümünü de güncelleyecek. Video oyunu korkusunun en önemli eserlerinden biri kesinlikle Dead Space’tir. Resident Evil gibi oyunlardan büyük ölçüde esinlenmiş ve her şeyi uzayda kurmayı seçerek oyuncuların içinde kaybolabilecekleri tamamen yeni bir dehşet verici korku oyunu türü üretmiştir. Oyun EA için büyük bir başarıydı ve en iyi video oyunu devam oyunlarından biri olan Dead Space 2’yi doğurdu, bu da hayranların beklediği gibi her şeyi tam olarak tamamlamayan bir üçleme ile sonuçlandı. Ancak oyuncular için hala sahip olunması gereken bir korku oyunu ve onu güncelleyecek, yeni materyaller ekleyecek ve çok daha fazlasını yapacak bir yeniden yapımla geri dönüyor.

Dead Space Remake Isaac Clarke yeni yüzü nasıl gözüküyor?

Isaac Clarke’ın yeniden yapımda daha büyük bir rol oynayacak olması önemli değişikliklerden biriydi. Çığlıkları ve homurtuları dışında Isaac orijinal Dead Space’te büyük ölçüde sessiz bir kahraman olarak kalmıştı. Devam oyunları ona biraz daha derinlik kazandırmayı seçmişti. Buna rağmen serinin ilk oyunda bu kadar pasif kalmasından memnun olmayan oyuncular vardı. Ancak Remake onun seslendirdiğinden ve muhtemelen hemen daha sık görüldüğünden emin olacağız gibi duruyor. Sonuç olarak artık Isaac’ın yeni bir görüntüsü var. Ayrıca, karakterin aktörü Gunnar Wright onu daha yakından canlandıracak gibi duruyor. En son yayınlanan fragmanda, Isaac’in yüzü ilk kez yakından ve kişisel olarak gösteriliyor.

Twitter’dan RuleTimeSpace Isaac’in yeni yüzünü ilk oyundaki versiyonuyla karşılaştırdı.

Her ne kadar biraz farklı görünseler de, Isaac bu sefer bir insana daha çok benziyor. Süper bir asker ve kahraman değil de sıradan bir mühendis olması amaçtı. Bu yüzden daha az savaşçı olması mantıklı bir tercih olduğunu düşünüyorum. Yeni Dead Space yapımının bu değişiklikleri hayranları memnun edebilecek şekilde başarıp başaramayacağını sadece zaman gösterecek gibi duruyor. Ancak şu anda her şey plana göre güzel gidiyor diyebiliriz.

Daha fazla çıkacak oyunlardan bilgiler almak istiyorsanız 2023 Yılında Yayınlanacak Oyunlar listemize göz atmayı unutmayın.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.