League of Legends League of Legends Haberleri

Altec ve Hakuho, Immortals’a transfer oldu

LCS’e geri dönen Immortals, alt koridor için Altec ve Hakuho ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

LCS’ten bir süre uzak kaldıktan sonra geri dönme kararı alan Immortals, OpTic Gaming’in sahibi olan Infinite Esports’u satın alarak lige giriş yaptı. Bu haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. İlk olarak eski ormancısı Xmithie’yi transfer eden ekip ardından orta koridora Eika’nın alındığını duyurdu. Bu transfer birçok taraftar tarafından eleştirildi. Bugün yapılan açıklamaya göre ekip 2020 Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek alt koridorunu da duyurdu. Kuzey Amerikalı ikili Altec ve Hakuho, Immortals’a transfer oldu.

Bu isimler tanıdık gelebilir. İki oyuncu da uzun süredir LCS seviyesinde mücadele ediyor ancak büyük bir başarıları yok. Kanadalı Altec, profesyonel oyunculuk kariyerine amatör ekiplerde başladı. İlk LCS deneyimini Evil Geniuses ile 2014 yılında yaşayan nişancı uzun bir süre ligde kaldı. Altec’in en büyük başarısı Echo Fox zamanında mevsim üçüncüsü olup Rift Rivals’a katılım sağlaması oldu.

Hakuho da aynı şekilde uzun bir süredir LCS’te mücadele ediyor. Deneyimli destek ilk LCS tecrübesini Renegades formasıyla yaşadı ve o dönemden beri ligde oynuyor. Oyuncu, Altec’in aksine hiçbir uluslararası turnuvaya katılım sağlayamadı.

Altec geçtiğimiz yıl herhangi bir takımda forma giymedi ancak Hakuho Echo Fox’ta forma giydi. Immortals kadrosu neredeyse tamamlandı. Xmithie, Eika, Altec ve Hakuho’nun ardından takımın üst koridorunda kimin olacağı henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir