League of Legends League of Legends Haberleri

Apollo ve Lira, Team EnVyUs’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsimi Afreeca Freecs’te geçiren başarılı ormancı Lira ile Apex takımında oynayan Apollo, NA LCS’in görece yeni League of Legends takımlarından Team EnVyUs’a transfer oldu. ESPN’in haberine göre ise takımın 2017 Bahar Mevsimi kadrosu böylelikle şekillendi. 

NA LCS 2017 Bahar Mevsimi’nde mücadele çok daha artacağa benziyor. Hemen hemen her takım ciddi transferlerde bulunurken, Koreli oyuncuların ligin kalitesini büyük anlamda arttıracağı düşünülüyor. Birçok NBA yıldızı ve melek yatırımcı League of Legends sahnesine yatırım yaparken, son olarak Philadelphia 76ers kulübü Dignitas ve Apex’i satın alıp sürpriz transferler yapmıştı. KT’den Ssumday ile LZ’den Chaser’ı getiren Dignitas, nişancı pozisyonuna ise Team EnVyUs’tan LOD’u transfer etmişti.

Görünüşe göre Dignitas, Team EnVyUs ile nişancılarını takas etti. ESPN’in haberine göre geçtiğimiz mevsim Apex’te oynayan Apollo, Team EnVyUs’a transfer oldu. Uzun bir süredir NA LCS’te oynayan oyuncunun isim değişikliği yaptıktan sonra kendisini geliştirdiğini söylemek mümkün. Team Impulse’taki hayal kırıklığı ile sonuçlanan sezondan sonra daha stabil bir nişancı haline gelen Apollo, LOD kadar iyi olmamasına rağmen doğru şartlarda kendisini gösterebilecek bir oyuncu.

Öte yandan takımın ormancı pozisyonuna ise geçtiğimiz mevsimi Afreeca Freecs’te geçiren Lira getirildi. Birkaç hafta önce Team Vitality’ye transfer olan, fakat Avrupa’ya alışamaması yüzünden sözleşme imzalamayan Lira, diğer birçok Koreli arkadaşı gibi tercihini NA LCS’ten yana kıldı. LCK’nin en yetenekli ormancılarından birisi olarak gösterilen oyuncu, NA LCS’teki rakiplerine karşı da üstünlük kurmayı başaracaktır.

Team EnVyUs’un 2017 Bahar Mevsimi kadrosu şöyle:

  • Üst koridor: Seraph
  • Orman: Lira
  • Orta koridor: Ninja
  • Nişancı: Apollo
  • Destek: Hakuho
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir