Nisqy ve Pirean, Team Envy’ye transfer oldu

Ülkemizde Team ORORA’da oynayan Nisqy ile eski Phoenix1 orta koridoru Pirean, NA LCS ekiplerinden Team Envy’ye transfer oldu.

Devamını Oku

Team EnVyUs, Ninja ile yollarını ayırdı

Kuzey Amerika LCS takımlarından Team EnVyUs, dün yaptığı açıklamada orta koridor oyuncusu Ninja ile yolların ayrıldığını duyurdu. Yeni orta koridorun kim.

Devamını Oku

NA LCS 2017 Yaz Mevsimi Elemeleri: 3. Gün

NA LCS Yaz Mevsimi’nde ligde oynayacak takım belirlendiği Yaz Mevsimi Elemeleri tamamlandı. Üçüncü günde Bahar Mevsimini sonuncu tamamlayan NV finalde.

Devamını Oku

G2 Esports, Team EnVyUs’tan üç oyuncuyu kadrosuna kattı

Bir süredir kadrolarını birleştireceği ve karma bir takım oluşturacağı söylenen G2 Esports ile Team EnVyUs, bu doğrultuda somut adımlar atmaya.

Devamını Oku

OGN Overwatch Apex Season 2’de oynayacak batılı takımlar belli oldu

Espor sahnesinde hızlı bir şekilde gelişmekte olan Overwatch’un en büyük turnuvası Apex Season 2’ye katılacak batılı takımlar belli oldu. Team.

Devamını Oku

Apollo ve Lira, Team EnVyUs’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsimi Afreeca Freecs’te geçiren başarılı ormancı Lira ile Apex takımında oynayan Apollo, NA LCS’in görece yeni League of Legends.

Devamını Oku

Team EnVyUs, Proxcin ile yollarını ayırdı

NA LCS’in görece genç ekiplerinden Team EnVyUs, orman oyuncusu Proxcin ile yollarını ayırdı. ESPN’in haberine göre takım, askere gidecek olan Proxcin.

Devamını Oku

EnVyUs Renegades’in LCS’teki yerini satın alıyor

CS:GO takımı ile tanınan Team EnVyUs, League of Legends sahnesine giriyor.

Devamını Oku

CS:GO Major turnuvaları artık 1 milyon dolar dağıtacak

Valve tarafından geçtiğimiz gün yapılan açıklamaya göre, ilk olarak MLG Columbus 2016 ile başlamak kaydıyla tüm CS:GO Major turnuvaları 1.

Devamını Oku

Team EnVyUs, Paris saldırısı yüzünden IEM San Jose’ye katılmayacak

Organizasyondan yapılan açıklamaya göre Team EnVyUs, Paris’teki saldırılardan dolayı IEM San Jose etkinliğine katılmayacak.

Devamını Oku

DreamHack’de şampiyon Team EnVyUs oldu

Yılın son büyük CS:GO etkinliği olan ve DreamHack’in evsahipliğinde Romanya’nın Cluj – Napoca(Kaloşvar) kentinde oynanan turnuvada şampiyon, Team EnVyUs oldu.

Devamını Oku

Team SoloMid ve Team EnVyUs IEM San Jose’ye davet edildi

Intel Extreme Masters’ın cuma günü formatını ve ilk davetlileri açıklamasıyla, Team SoloMid ve Team EnVyUs 100.000 dolarlık IEM San Jose’ye davet.

Devamını Oku