League of Legends League of Legends Haberleri

Team EnVyUs, Proxcin ile yollarını ayırdı

NA LCS’in görece genç ekiplerinden Team EnVyUs, orman oyuncusu Proxcin ile yollarını ayırdı. ESPN’in haberine göre takım, askere gidecek olan Proxcin yerine Kore’den bir ormancı transfer etmeyi düşünüyor.

2016 Yaz Mevsimi’nde LCS’e adım atan köklü espor kulübü Team EnVyUs, lig başladıktan sonra herkesi şaşırtmış ve güçlü bir performans sergileyerek ligde playoff takımı olacağını kanıtlamıştı. Takımın mevsim sonuna doğru performansı düşüş göstermesine rağmen oyuncular, henüz birkaç aydır beraber oynayan oyuncular için oldukça iyi bir oyun ortaya koymuştu. Mevsim süresince birçok kez takım içerisinde problem çıkarken, ESPN’in haberine göre Proxcin dışındaki tüm oyuncular bu problemlerini çözdü ve önümüzdeki sezona hazır.

Takımın zayıf halkası görülen Proxcin’in ayrılması ile beraber NV’nin Kore’den ormancı getireceği konuşuluyor. Henüz bir isim söylenmese de takımın genç yeteneklerden birisini getirme ihtimali oldukça yüksek. Üst koridorda Seraph, orta koridorda Ninja ve destekte Hakuho ile önümüzdeki sezona hazır bir durumda bulunan NV, başarılı nişancı LOD’u da tutmak istiyor.

Öte yandan bir diğer dedikodu ise Philadelphia 76ers tarafından satın alınan Dignitas’ın LOD ile ilgilendiği. Bugün yaptığımız haberde takımın Ssumday ve Chaser gibi iki isim ile anlaştığını duyurmuştuk. Hali hazırda orta koridorda Keane ile devam eden takımın destek rolünde Xpecial bulunuyordu. Tek eksiği nişancı olan Dignitas için LOD harika bir seçenek olabilir. Hali hazırda boşta olan tüm nişancılar arasında hem Amerika vatandaşı olan, hem de yeteneği ve çalışma azmi ile herkesi büyüleyen oyuncunun DIG’e trannsferi oldukça olası gözükse de, NV gibi bir organizasyonun LOD’u kolay kolay bırakmayacağını belirtelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir