League of Legends League of Legends Haberleri

Nisqy ve Pirean, Team Envy’ye transfer oldu

Ülkemizde Team ORORA’da oynayan Nisqy ile eski Phoenix1 orta koridoru Pirean, NA LCS ekiplerinden Team Envy’ye transfer oldu. Takım, Nisqy’nin vize problemleri çözülene kadar Pirean ile oynayacak.

2017 Bahar Mevsimi’ni hayal kırıklığı ile tamamlayan Team Envy, Yaz Mevsimi öncesi kadro değişikliğine gidiyor. Mevsimi 10. sırada tamamlayan ve ligde kalma mücadelesi veren ekip, Gold Coin United’ı nefes kesen bir mücadele ile 3-2 geçmiş ve LCS’te oynama hakkı kazanmıştı. Orman rolüne Lira gibi ligin belki de en iyi ormancısı olarak nitelendirebileceğimiz bir oyuncu getiren takım ne yazık ki sinerji ve plan eksikliğinden dolayı kötü bir mevsim geçirdi. Takım, LCS’te kalma maçının ardından ise orta koridoru Ninja ile yollarını ayırmıştı.

Phoenix1’ın kuruluşundan bu yana organizasyonda olan Pirean da Bahar Mevsimi’nde forma şansı bulamamıştı. Öte yandan Nisqy ise aktif profesyonel hayatına hızlı bir şekilde devam ediyor. ORORA’nın Şampiyonluk Ligi’ne yükselmesinde büyük bir payı olan oyuncu, son olarak Fnatic Academy’de forma giymişti. FNCA ile EU LCS’e yükselen oyuncunun takımda kalması ve LCS’te oynamaya devam etmesi bekleniyordu. Fakat oyuncu kendisine farklı bir kariyer rotası çizerek şansını NA LCS’te denemeye karar verdi. Daha önce birçok CS takımında forma giyen ve tecrübesi bulunan oyuncu, NV ile ilk LCS deneyimini elde edecek.

Geçtiğimiz ay Kore’de kamp yapan ekibin birçok orta koridor denediği, bu oyuncular arasında Schalke 04’ten ayrılan Selfie ile dün itibariyle Team AURORA’ya transfer olan Cheong’un da bulunduğu belirtiliyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir