League of Legends

BAUSuperMassive galibiyet serisini AURORA karşısında korudu

2018 Kış Mevsimi 2. hafta maçlarının son gününde karşı karşıya gelen BAUSuperMassive ile Team AURORA karşısındaki mücadele SUP’un galibiyetiyle sonuçlandı. Ligin lideri konumundaki ekip böylelikle galibiyet serisini de korudu.

Naru’nun eski takımına karşı performans sergilediği karşılaşmada gülen taraf SUP oldu. Seçim yasaklama ekranında iki takımın da Azir’i öncelikli görmediğine şahit olduk. Sonunda Naru şampiyonu tercih ederken GBM ise ilk hafta harika bir oyun ortaya koyduğu Xerath’ı aldı. Karşılaşma oldukça hızlı başladı. Wisdom üst koridorda baskına gitti ve Panky’nin mükemmel tahminiyle ilk kanı almayı başardı. Bunu gören SUP da daha 4. dakikada Alev Ejderi’ni hanesine yazdırdı.

Aslında maçta genel olarak çok fazla aksiyon olmadı. Zeitnot ve SnowFlower bir kez daha alt koridoru ağır bir şekilde kazandı. Oyuncular önce üst koridor ardından orta koridora rotasyon gerçekleştirdi ve kuleleri teker teker aldı. Haritayı açtıktan sonra daha da rahatlayan ve AUR’a büyük bir baskı uygulayan SUP maçı da çok fazla uzatmadan 26. dakikada tamamladı.

AUR’da Wisdom’ın Lee Sin seçimi hiçbir etki yaratmayı başaramadı. Dahası oyuncu çok fazla tek başına yakalandı ve SUP’a skor verdi. SUP’ta ise alt koridor yine yıldızlaşırken Stomaged de performansıyla dikkat çekti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.