League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits’i deviren BAUSuperMassive namağlup unvanını sürdürdü

Şampiyonluk Ligi’nde üçüncü hafta Royal Bandits – BAUSuperMassive e-Sports karşılaşmasıyla başladı. 28 dakikalık karşılaşma sonrasında SUP rakibinin beş maçlık galibiyet serisine son vererek zirvedeki yerini pekiştirdi.

Ligin ilk iki sırasını karşı karşıya getiren karşılaşma oldukça sakin başladı. Ekiplerin birbirini tarttığı ve hamle yapmaktan kaçındığı erken oyunda sessizlik yedinci dakikada bozuldu. İkiye iki takasta Dumbledoge, eski partneri Zeitnot’u katletti ve ilk kanı aldı. SUP ilk kanı rakibine kaptırsa da erken oyunda daha iyi organize oldu ve üstünlüğü eline geçirmeyi başardı. GBM’in Zoe ile yaptığı ekstra işlere RBE’nin hatalı savaş kararları eklenince henüz 17. dakikada beş bin altın öne geçen bir BAUSuperMassive gördük.

İşler Royal Bandits adına felaket giderken Broken Blade ve Cepted sahneye çıktı. 18. dakikada rakip ormanın üst tarafında girdiği savaştan oldukça üstün ayrılan RBE, rakibinin hızını kesmeyi başardı. Altın farkı sabitlendi ve ekipler daha temkinli adımlar atmaya başladı. Kötü geçirdiği savaşın ardından SUP, Baron çevresinde yoğun bir görüş kontrolü sağladı. Bu kontrol onlar için 25. dakikada yapacakları sürpriz Baron’un anahtarı oldu. Güçlendirmeyle beraber yaptığı kuşatmada RBE’nin dört üyesi düşünce BAUSuperMassive için galibiyetin kapıları açıldı. 28 dakikalık karşılaşmanın ardından SUP yedinci karşılaşmada yedinci zaferine ulaştı.

Karşılaşmanın ardından BAUSuperMassive liderlik koltuğunu sağlama aldı. En yakın rakibiyle arasına iki galibiyetlik farkı koydu. Royal Bandits ise ikinci mağlubiyetini aldı ve liderlik şansını tepti. SUP’un yarınki rakibi 1907 Fenerbahçe olacak. RBE ise geçen defa skor dahi alamadan kaybettiği HWA Gaming’ten rövanşı almaya çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir