iG Young, LDL şampiyonu oldu

Finalde EDG Youth Team’i 3-1 ile geçen iG Young, LDL Yaz Mevsimi’ni şampiyon olarak noktaladı.

Devamını Oku

Royal Bandits, HolyPhoenix ile yollarını ayırdı

KMF 2018 finalisti Royal Bandits’te yaprak dökümü sürüyor. Takım, geçtiğimiz mevsim kadrosunda yer alan Malrang ve Cepted’ın gidişinin ardından şimdi.

Devamını Oku

Cepted ve Malrang, Ever8’e geri döndü

Şampiyonluk Ligi’nin flaş ekiplerinden Royal Bandits’ten ayrılan yıldız Koreli ikili Cepted ve Malrang, Kore’deki eski takımları Ever8’e geri döndü.

Devamını Oku

Cepted ve Malrang, Royal Bandits’ten ayrıldı

2018 Kış Mevsimi’ni ikinci sırada bitiren Royal Bandits’te yaprak dökümü sürüyor. Dün koç Blumigan ile yollarını ayıran takım, gece yaptığı.

Devamını Oku

Royal Bandits, Blumigan ile yollarını ayırdı

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’ni ikinci olarak tamamlayan Royal Bandits, koç pozisyonunda yer alan Blumigan ile yollarını ayırdı. 

Devamını Oku

Royal Bandits, altıncı haftaya YouthCREW galibiyetiyle başladı

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde 2018 Kış Mevsimi heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Altıncı haftanın ilk maçında karşı karşıya gelen Royal.

Devamını Oku

Royal Bandits’i deviren BAUSuperMassive namağlup unvanını sürdürdü

Şampiyonluk Ligi’nde üçüncü hafta Royal Bandits – BAUSuperMassive e-Sports karşılaşmasıyla başladı. 28 dakikalık karşılaşma sonrasında SUP rakibinin beş maçlık galibiyet.

Devamını Oku

İNFOGRAFİK: Şampiyonluk Ligi’nde ilk iki hafta

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde ilk iki haftayı geride bıraktık. Yeni transferleriyle birbirinden güçlü takımların mücadelesi daha şimdiden nefesleri kesmeye yetti.

Devamını Oku

Royal Bandits, Team AURORA’yı rahat geçti

Royal Bandits, Team AURORA karşısında tatmin edici bir performansla galibiyete ulaşmayı başardı.

Devamını Oku

Royal Bandits, Dark Passage Dominos’u devirmeyi başardı

Günün üçüncü maçında Dark Passage karşısına çıkan Royal Bandits, güçlü rakibini tatmin edici bir performansla geçmeyi başardı.

Devamını Oku

Royal Bandits, 1907 Fenerbahçe Espor’u güzel bir oyunla geçti

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’nin ikinci gününde lige sıkıntılarla başlayan iki ekip Royal Bandits ve 1907 Fenerbahçe Espor günün son.

Devamını Oku

HWA Gaming, Şampiyonluk Ligi’ne galibiyetle döndü

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi ilk hafta maçında Royal Bandits ile karşılaşan HWA Gaming, güçlü rakibini devirmeyi başardı.

Devamını Oku

Çiçeği burnunda: Royal Bandits

Görsel bir şölene dönüşeceğini tahmin ettiğimiz 2018 Kış Mevsimi’nin başlamasına yalnızca bir hafta kaldı. Sezon öncesi analiz serisine Royal Bandits.

Devamını Oku

2017’de League of Legends: Heyecan Uyandıran 5 Yetenek

13 farklı ligde yüzlerce takım en iyi olmak için aylarca mücadele etti. Aralarından 24’ü bu sahnenin en iyisi olmak için.

Devamını Oku

Royal Bandits, orta koridora Koreli Cepted’ı getirdi

Önümüzdeki mevsim Şampiyonluk Ligi’nde boy gösterecek Royal Bandits, Koreli orta koridor oyuncusu Park “Cepted” Wi-rim ile anlaşmaya vardı.

Devamını Oku