Beşiktaş Esports, Ksaez ve Ablolute ile Anlaştı! League of Legends

Beşiktaş Esports, Ksaez ve Absolute ile Anlaştı!

Şampiyonluk Ligi takımlarından Beşiktaş Esports, orta koridorda Yunus Emre “Ksaez” Şahin ve destek rolünde ise  Batuhan “Absolute” Okta ile anlaştığını duyurdu.

 

Beşiktaş Esports, Şampiyonluk Ligi kadrosuna yaptığı yeni transferlerini açıkladı. Ekip en son Papara SuperMassive forması giyen orta koridor oyuncusu Ksaez ve geçtiğimiz sene BK ROG forması giyen Absolute ile anlaştı.

Ksaez ve Absolute

Profesyonel oyunculuk hayatında 2018’de Team Cappadocia ile başlayan Ksaez, sonrasında Sangal Esports’a transfer oldu. Akademi Ligi’nin ortaya çıkmasıyla ilk olarak Royal Youth Akademi forması giyen Ksaez, mekanikleriyle birçok ismi kendine hayran bıraktı. 2020 sezonunu başında Papara SuperMassive’e transfer oldu ve Akademi Ligi’nde forma giymeye devam etti. Akademi ligini 4. sırada tamamlayan takımdan ilk ayrılık gerçekleşti.  Kış Mevsimi’nin sona ermesiyle takımdan ayrılan genç isim, VFŞL’den gelecek tekliflere açık olduğunu duyurmuştu. 2021 yılını ve 2022’nin başlarını SuperMassive’de geçiren oyuncu, geçtiğimiz yılın diğer yarısını Galatasaray Espor’da geçirmişti.

Kariyerine 2019’da SuperMassive Akademi’de başlayan Absolute sonrasında Dark Passage’ın yolunu tuttu. Sonrasında tekrardan yuvasına dönen oyuncu geçtiğimiz yılı Fransa Ligi LFL takımlarından Team Oplon ve BK Rog’da geçirdi.

Beşiktaş Esports ve Şampiyonluk Ligi 

Şampiyonluk Ligi’nin eski ve deneyimli takımlarından Beşiktaş uzun süredir ligde mücadele veriyor. Şu an oynanan Kış Mevsimi’nde yer alan Beşiktaş Esports; üç Türk, iki de Koreli oyuncu ile ligde yer alıyordu. Poss, MGX, Kireas, ANDARIEL ve Goliath ile ligde oynadıkları Dark Passage, 5 Ronin, Papara SuperMassive ve NASR Esports maçlarında sadece 5 Ronin takımına karşı galibiyeti almıştı. 

 

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi Geri Dönüyor!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir