League of Legends League of Legends Haberleri

Beşiktaş Esports, nişancı ve üst koridor oyuncularını açıkladı

Genç oyunculardan kurulu bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş Esports, gelecek mevsim kadrosunda olacak nişancı ve üst koridor oyuncularını duyurdu.

HolyPhoenix, geçtiğimiz günlerde yayınında Beşiktaş Esports kadrosunu açıklamıştı. Holy’nin açıkladığı Beşiktaş kadrosuna buradan bakabilirsiniz. Bunun üstüne taraftarlar kulüp tarafından resmi açıklamanın gelmesini bekledi. Kulüp ligin başlamasına yaklaşık 3 hafta kalmışken kadro açıklamalarına başladı. Nişancı pozisyonunda HolyPhoenix ve Neos’la yoluna devam edileceğini açıklayan kulüp üst koridorda ise Mayhem’in yanına Smoke’un transfer edildiğini açıkladı.

Beşiktaş Esports Akademi geçtiğimiz mevsim normal sezonu 4. sırada bitirmeyi başardı. Playoff yarı finalinde 1907 Fenerbahçe’ye 3-2 mağlup olan ekip turnuvaya veda etti. Takımda Neos hariç 4 oyuncu VFŞL Kış Mevsimi’nde 3 maça çıktı. Bu kadroyu bozmak istemeyen Beşiktaş Esports, akademi oyuncuları Mayhem ve Neos’la sözleşmelerin uzatıldığını açıkladı. Nişancı pozisyonunda yoluna kaptan HolyPhoenix’le devam etme kararı alan ekip üst koridora Smoke’u ekledi.

Smoke geçtiğimiz mevsim Galatasaray Akademi forması giydi. Tecrübeli üst koridor daha önce Atlas Esports, Oyun Hizmetleri, Çilekler ve Galatasary Esports forması giydi. Tecrübeli üst koridor gelecek mevsim Mayhem’le değişmeli olarak forma giyecek. Akademi oyuncularından Umut ve Kairos takım aradıklarını duyurmuştu. Takımın bu ikili yerine farklı isimlerle anlaşması bekleniyor. Beşiktaş’ın açıklaması beklenilen diğer oyuncular ise Koearn Kid, Robin, Kireas ve Anthrax.

Genç bir ekiple yoluna devam edecek olan Beşiktaş bakalım VFŞL Yaz Mevsimi’nde nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir