League of Legends

Beşiktaş, Hioss ve Crystal ile anlaşmaya yakın

Riot Games

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek Beşiktaş Esports, üst koridora Hioss, ormana da Crystal’ı getirmeyi planlıyor.

Geçtiğimiz mevsim güçlü bir kadroya sahip olmasına karşın Şampiyonluk Ligi’ne yükselmeyi son anda elinden kaçıran Beşiktaş Esports, yeni yıla iddialı girmeyi hedefliyor. Normal sezonu HWA’nın arkasında ikinci sırada bitiren ekip, yarı finalde OHM’yi yenmiş, ardından finalde karşılaştığı HWA’ya 3-0 mağlup olarak şampiyonluğu elinden kaçırmıştı. Daha sonra Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde Galakticos ile kozlarını paylaşan Beşiktaş, rakibi karşısında bir türlü istediği performansı gösteremeyince amacına ulaşamamıştı. Yeni sezonda ise aynı şeyleri yaşamak istemeyen ekip, kadrosunu iki önemli transferle güçlendirmeyi planlıyor. Takıma yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Yaz Mevsimi’nde P3P Esports forması giyen Hioss ve Crystal, gelecek sezon Beşiktaş’ın başarısı için mücadele edecek.

Team Turquality, Çilekler ve Team AURORA’da oynayan ancak uzun yıllar formasını giydiği Dark Passage ile özdeşleşen Crystal, ligimizin en yetenekli ormancılarından biri olarak ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz yıl P3P’te görev alan tecrübeli isim, çıktığı 10 maçta 3.1 KDA oranı tuttururken takımına %60 skor katkısı sağladı. Henüz 19 yaşında olmasına karşın oldukça tecrübeli ve olgun olan Hioss ise geçen sezonun en iyi üst koridor oyuncularından biriydi. Gerek koridor aşamasında, gerekse de takım savaşlarında iyi performanslar ortaya koyan başarılı oyuncu, tıpkı Crystal gibi Beşiktaş için olumlu bir transfer olacaktır.

Şu an için Yükselme Ligi Elemeleri’nin başta gizemli olmasına rağmen sonradan oyuncuları ortaya çıkan Power Puff Girls takımında farklı isimlerle mücadele eden Hioss ve Crystal’ın turnuvanın sona ermesiyle Beşiktaş’a imza atması bekleniyor. Luger, Cognac ve Immortoru’lu kadrosuyla elemelerin ilk haftasında 70 puan toplayan Power Puff Girls, dün OHM’nin Şampiyonluk Ligi slot’unu satın alan Royal Bandits‘in altında ikinci sırada yer alıyor.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.