League of Legends League of Legends Haberleri

Biofrost, TSM’e transfer oldu

Son olarak CLG forması giyen destek Biofrost, eski takımı TSM ile yeniden anlaşma sağladı.

Daha önce duyurduğumuz haberde TSM ve CLG arasında destek takası yapılacağı konuşuluyordu. O habere buradan ulaşabilirsiniz. Smoothie’nin CLG’ye transferinin açıklanmasıyla bu iddia neredeyse kesinleşti ve resmi açıklama yapıldı. Son olarak CLG forması giyen destek Biofrost, gelecek mevsim için eski takımı TSM ile yeniden anlaşma sağladı. TSM’in nişancı transferi henüz kesinleşmedi.

Kariyerine amatör takımlarda başlayan Biofrost ilk LCS tecrübesini TSM ile yaşadı. Doublelift ile iyi bir ikili olan oyuncu aynı zamanda tecrübeli oyunculardan kurulu bu kadroda oyununu çok geliştirdi. Oyun bilgisi ve mekanik olarak iyi bir seviyeye gelen isim burada LCS şampiyonluğu da yaşadı. Zven ve Mithy’nin transferiyle takımdan ayrılan oyuncunun bir sonraki durağı CLG oldu.

CLG’de bir yıl geçiren Bio, Stixxay ile harika bir performans sergiledi. Geçtiğimiz yıl LCS’in en iyi alt koridorları arasında gösterilen bu ikili uluslararası turnuvalara katılım sağlayamadı ancak bireysel olarak kalitelerini konuşturdular. Sezonun sona ermesiyle transfer dedikoduları ortaya çıktı ve TSM ve CLG arasında desteklerin takas edileceği konuşuldu. Smoothie’nin CLG’ye transferinin açıklanmasıyla gözler TSM’e çevrildi. TSM de fazla gecikmeden transferi açıkladı. Biofrost gelecek mevsim TSM’de mücadele edecek.

TSM’in ormancı ve nişancı konusunda ne yapacağı henüz belli değil. Bakalım takım gelecek mevsim nasıl bir beşliyle mücadele edecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir