League of Legends League of Legends Haberleri

Black, Dark Passage ile yollarını ayırdı

VFŞL ekiplerinden Dark Passage forması giyen Murat Ulukan “Black” Ayaz, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile takımdan ayrıldığını açıkladı.

Dark Passage, bu sezona 5 Türk oyuncu ile başlamıştı.  Kış Mevsimi’ne göre gayet iyi bir başlangıç yapan takım geçtiğimiz 3 haftada yalnızca Papara SuperMassive’e kaybetmişlerdi. Bugün Beşiktaş’a karşı oynayan takımda nişancı rolünde akademi oyuncusu Serkan “Wasteee” Doğan oynadı. Takımın bu maçı kazanmasının hemen ardından Black, Twitter hesabından takımla anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı. Oyuncu, sözleşmesinin hala devam ettiğini fakat teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Murat Ulukan “Black” Ayaz, Dark Passage ile VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde 5 karşılaşmada forma giydi. Oynadığı maçlarda oldukça iyi performans gösteren oyuncu 5.1 KDA elde etti. Daha önce herhangi bir takımda forma giymeyen Black, geçtiğimiz  mevsim ilk kez Vadi’de boy göstermişti. Oyuncu geçtiğimiz sezon ve bu sezon gösterdiği performansla geleceğinin parlak olduğunu herkes kanıtladı. Kendisinden beklenenin bir hayli üstünde oynayan nişancı takımının kazanma koşullarından biri olmayı başarmıştı.

Dark Passage cephesinden henüz bir açıklama yapılmazken, takımın mevsime yedek nişancısı Serkan “Wasteee” Doğan ile devam etmesi bekleniyor. Bugün kariyerindeki ilk resmi maça çıkan Wasteee, Beşiktaş karşısında oldukça başarılı bir performans gösterdi. Miss Fortune ile 5-1-11 gibi dikkat çekici bir skor yakayalan Wasteee ilk maçında kendinden söz ettirdi.

Black geçtiğimiz mevsim sonunda tekliflere açık olduğunu duyurmuştu. Genç nişancı bu dönemde hiçbir takımla anlaşamayıp Dark Passage’da kalmıştı.

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir