League of Legends League of Legends Haberleri

Crystal, Dark Passage’dan ayrıldı

Dark Passage, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada sözleşmesinin sona ermesinin ardından tecrübeli ormancı Crystal ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Geçtiğimiz mevsim genç ve yerli bir beşli planlamasıyla mücadele eden Dark Passage, takıma tecrübeli bir ismin katılmasının faydalı olacağını düşündü. Bunun üstüne eski oyuncusu Crystal ile anlaşan ekip, bu açığı tecrübeli oyuncuyla kapatmaya çalıştı. Oyun dışındaki karakteri ve oyun içi yönlendirmesiyle takıma tecrübe katan oyuncu sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Dark Passage, tecrübeli ormancıya teşekkür etti ve yayıncılık hayatında başarılar diledi.

Geçtiğimiz sezon Dark Passage bünyesinde yer alan Crystal, Yaz Mevsimi’nde kendi isteğiyle yedeğe çekildi ve düzenli olarak yayın yapmaya başladı. Bu süreçte Twitch üstünden takipçisi ve izleyicisi artan Ata Kaptan, oyunculuğa dönüp dönmemekte kararsızdı. Bireysel performansı ve metalini yetersiz bulan isim, Naru’nun gelişiyle yeniden as kadroya döndü.

İstikrarlı bir şekilde oyununu sürdüren ormancı, takıma tecrübe katabilmek amacıyla Vadi’ye indi. Ertuğ Okçuoğlu’nun son açıklamalarına göre bu taktik pek işe yaramadı. Buna rağmen Lynx gibi bir koç ve Crystal gibi bir ormancıyla beraber oynayan genç oyuncuların oyun bilgisinin geliştiği düşünülüyor. Dark Passage’ın yaptığı açıklamaya göre tecrübeli ormancı profesyonel oyunculuk kariyerini noktalamış olabilir. Henüz kesin bir bilgi yok ancak açıklamada oyuncuya yayıncılık hayatında başarıla dilendi.

Dark Passage yeni ormancılarını duyurdu. Habere buradan ulaşabilirsiniz. Bakalım takım nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir