League of Legends League of Legends Haberleri

Darshan oyun içi ismini Zionspartan olarak değiştirdi

Amerikalı başarılı üst koridor oyuncusu 2020 League of Legends sezonunda eski oyun içi ismi olan Zionspartan ile oynayacak.

Eski League of Legends espor takipçileri Zionspartan ismini hatırlayacaktır. Dignitas ve Counter Logic Gaming dönemlerinde en azından son birkaç sezona kadar oldukça başarılı bir performans sergileyen oyuncu oyun içi ismini 2015 senesinde değiştirmişti. Bu seneye kadar bu isimle mücadele eden üst koridor oyuncusu 2015 Worlds’den sonra oyun içi ismini asıl ismi olan Darhsan olarak değiştirmişti.

Konu ile ilgili açıklama yapan oyuncu; “İsmimi (Darshan olarak) değiştirdiğimde bir oyuncu ismine (Zionspartan) sahip olmanın havalı olmadığı düşünmüştüm.” dedi. Oyuncunun şu an bulunduğu organizasyon olan Golden Guardians da isim değişikliği ile ilgili tweet attı.

25 yaşındaki başarılı oyuncu Darshan “Zionspartan” Upadhyaya, 6 senedir Kuzey Amerika LCS’de oynuyordu. Amerikalı üst koridor en çok Counter Logic Gaming ile özdeşleşmişti. 2014 sonundan geçtiğimiz seneye kadar burada oynayan oyuncu 2015 Yaz Mevsimi’nde ve 2016 Bahar Mevsimi’nde CLG ile Kuzey Amerika LCS şampiyonluğuna ulaşmıştı. 2016 senesinde MSI turnuvasında CLG ile finale kadar çıkmayı başaran oyuncu burada SK Telecom T1’a kaybederek turnuvayı 2. sırada bitirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir