League of Legends

Echo Fox, Huni ile anlaşmaya yakın

NA LCS ekiplerinden Echo Fox’un, geçtiğimiz yıl SK Telecom T1’da forma giyen üst koridor Heo “Huni” Seung-hoon ile görüşme halinde olduğu ortaya çıktı.

Team Liquid’in başı çektiği transfer çılgınlığında bugün de önemli gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde orta koridor oyuncusu Fenix ile sözleşme imzalayan Echo Fox, bugün de üç oyuncuyu birden kadrosuna kattı. Bonservisi TL’de bulunan Dardoch ve geçtiğimiz yıl Dignitas’ın alt koridorunu emanet ettiği Altec-Adrian ikilisi 2018’de Fox forması altında ter dökecek. Tüm bu önemli gelişmelerin yanında bir başka transfer haberi gündeme bomba gibi düştü. Sezona iddialı girmek isteyen Echo Fox’un, son olarak SKT’de forma giyen Huni ile görüşme halinde olduğu ortaya çıktı. Ufak pürüzlerin çözülmesi halinde Huni’yi önümüzdeki sezon yeniden Kuzey Amerika sahnesinde izleyeceğiz.

Bilindiği üzere yıldız üst koridor geçtiğimiz gün SK Telecom T1’dan ayrılmış ve takım aramaya başlamıştı. 2015 yılında Fnatic tarafından keşfedilen, forma giydiği EU ve NA LCS’te en iyi üst koridorlardan biri olmayı başaran Huni, geçtiğimiz yıl transfer olduğu SKT’de bir türlü beklentileri tam olarak karşılayamamıştı. Oyuncunun yeniden NA LCS’e geri dönmesi halinde, üzerindeki baskıdan kurtulup eski performansına dönmesi oldukça muhtemel. Zira Huni’nin Kore’de SKT gibi bir takımda oynama baskısını kaldıramadığı söylentileri sahnede bir dönem çokça yankılandı.

1 Yorum

“Echo Fox, Huni ile anlaşmaya yakın” için bir cevap

  1. Cem dedi ki:

    Froggen varken Fenix’i neden aldıklarını anlamadım. Froggen hala Fox’ta değil mi ?

    Bu arada Türkçe’ye duyarsız olması dışında bu site gayet güzel neden benden başkası yorum girmiyor :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.