Edward Gaming, ikinci tura çıkmayı başardı League of Legends League of Legends Haberleri

Edward Gaming, ikinci tura çıkmayı başardı

Bugün yapılan maçlar sonrasında LPL birinci tur karşılaşmaları sona erdi. Royal Never Give Up’a karşı çıktığı seriyi 3-1 kazanan Edward Gaming, ikinci tura çıkmaya hak kazandı.

LPL birinci tur karşılaşmaları bugün sona erdi. Team WE ve Edward Gaming, ikinci tura yükselmeyi başarırken eStar ve Royal Never Give Up, şampiyonluk hayallerine veda etti.

3-1 kazandıkları seride Edward Gaming’in üst koridoru Aodi çaldığı Baron güçlendirmesi, nişancısı Hope ise çaldığı Ejder ile seriye jeneriklik hareketler kazandırdılar.

Royal Never Give Up’ın efsane nişancısı Uzi’yi bu seride de göremedik. Yetenekli oyuncu, 2020 senesi boyunca profesyonel arenada gözükmedi. Bu yüzden kendisinin Royal Never Give Up’ı bırakacağı konusunda dedikodular ortaya çıkmaya başladı.

Uzi yerine oynayan Betty ise pek iyi bir performans ortaya koyamadı. LPL izleyicilerinin, Betty’nin performansından duyduğu memnuniyetsizlik sohbet ortamına da yansıdı. Taraftarların birçoğu maçta Betty yerine Uzi’yi görmek istiyordu. Yine de seyirciler istediklerini alamadılar. Uzi, karşılaşmanın dışında kaldı ve Royal Never Give Up, peri masalını sonlandırmak zorunda kalan eStar ile aynı kaderi paylaştı.

Böylece LPL şampiyonunu belirlemeye bir adım daha yaklaştık. İkinci tur karşılaşmalarının ilki yarın saat 12.00’da Team WE ile TOP Esports arasında oynanacak. Bugün, üst tura çıkmayı başaran Edward Gaming ise 25 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’da son Dünya Şampiyonu FunPlus Phoenix ile mücadele edecek. Serilerin kazananları çeyrek finalde oynama fırsatı bulacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir