League of Legends League of Legends Haberleri

EU LCS’te ikinci hafta mücadeleleri sona erdi

EU LCS’te ikinci hafta mücadeleleri dördüncü günde oynanan Splyce-MM ve Unicorns of Love-H2K serilerinin ardından sona erdi.

Günün ilk karşılaşması sezona bir galibiyet bir de yenilgi ile başlayan Splyce ve ligin yeni ekibi Mysterious Monkeys arasında oynandı. Serinin ilk maçında oyun başı Trashy’nin Lee Sin ile etkin olması sayesinde oldukça öne geçen Splyce, altın farkını 20 dakikada altı binin üzerine çıkarmayı başardı. Rakibinin oluşan farkı kapatmasına izin vermeyen ekip, 33 dakika süren mücadeleden galip ayrılmayı bildi. İkinci maçta ise SPY tarafında Wunder üst koridorda Fiora tercih ederken, Sencux ortada Aurelion Sol kilitledi. Bu mücadeleyi de başından sonuna kadar üstün getiren ekip, henüz 27. dakikada Nexus’u dülürmeyi başardı ve 2. galibiyetine ulaştı.

Günün ve haftanın kapanış maçı oldukça çekişmeli geçti. H2K ile Unicorns of Love, B grubunda liderliği ele geçirmek ve yoluna namağlup devam etmek adına Vadi’ye indi. İlk maçta oldukça dominant bir oyun ortaya koyan H2K, tatmin edici bir performans ile seride durumu 1-0’a getirdi. Ancak UOL liderliği kaptırmak niyetinde değildi. İkinci maçta alt koridor ikilisi ile ormanda Warwick oynayan Xerxe’nin önderliğinde galibiyete ulaşan ekip, üçüncü maçta da Samux’un Twitch ile oyunu domine etmesi sonrası zafere ulaşan taraf oldu ve B grubunda liderlik koltuğuna oturdu.

İkinci haftanın ardından EU LCS’te oluşan puan durumu şu şekilde:

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir