Amazing, Mysterious Monkeys’den ayrıldı

Mysterious Monkeys’in EU LCS’e veda etmesinin ardından ormancı rolündeki Amazing batan gemiyi terk etti.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi Şampiyonu G2 Esports oldu

Finalde rakibi Misfits’i 3-0 ile geçen G2 Esports, EU LCS 2017 Yaz Mevsimi Şampiyonu oldu. Takım böylelikle üst üste dördüncü şampiyonluğunu.

Devamını Oku

EU LCS’te 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

EU LCS’te 5. haftanın son gününde Mysterious Mokeys-G2 Esports ve Ninjas in Pyjamas-Unicorns of Love serileri oynandı.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 4. hafta 2. gün

EU LCS’te heyecan ve çekişme devam ediyor. Haftanın 2. gününde ROCCAT-Splyce ve Unicorns of Love-G2 Esports serileri oynandı.

Devamını Oku

EU LCS’te 3. hafta tamamlandı

Bu sezon oldukça çekişmeli geçen EU LCS’te, son gün oynanan NiP-ROC ve H2K-VIT serilerinin ardından 3. hafta karşılaşmaları sona erdi.

Devamını Oku

EU LCS’te 2. gün sürpriz sonuçlara sahne oldu

Misfits-G2 Esports ve Splyce-Unicorns of Love serilerinin oynandığı EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 3. hafta 2. günü beklenmedik sonuçlara sahne.

Devamını Oku

EU LCS’te ikinci hafta mücadeleleri sona erdi

EU LCS’te ikinci hafta mücadeleleri dördüncü günde oynanan Splyce-MM ve Unicorns of Love-H2K serilerinin ardından sona erdi.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 2. hafta 3. gün

EU LCS’te 2. haftanın 3. gününde iki seri oynandı. Misfits, ROCCAT karşısında güzel bir geri dönüşe imza atarken, G2 Esports,.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 2. hafta 2. gün

Avrupa’da heyecan devam ediyor. Haftanın ikinci gününde Splyce-Vitality ve Mysterious Monkeys-Unicorns of Love serileri oynandı.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 1. Hafta 3. Gün

EU LCS’te H2K-Mysterious Monkeys ve Fnatic-NiP arasında oynanan üçüncü gün serilerinin ardından ilk hafta mücadeleleri tamamlandı.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 1. Hafta 2. Gün

EU LCS’te sürpriz seçimlerin yapıldığı ikinci gün mücadeleleri, oynanan Roccat-G2 ve Unicorns of Love-Team Vitality serilerinin ardından tamamlandı.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 1. Hafta 1. Gün

EU LCS heyecanı Yaz Mevsimi’nin başlangıcıyla birlikte kaldığı yerden devam ediyor. İlk gün, oynanan FNC-MSF ve H2K-SPY serilerinin ardından tamamlandı.

Devamını Oku

G2 Esports, orman oyuncusu Loulex’i kadrosuna kattı

MSI 2017’de final oynama başarısı gösteren EU LCS temsilcisi G2 Esports, orman pozisyonu için Schalke 04’ten Loulex’i transfer etti.

Devamını Oku

Ninjas in Pyjamas, League of Legends sahnesine geri dönüyor

Dört yıl önce çekildiği LoL sahnesine tekrar giriş yapmayı amaçlayan Ninjas in Pyjamas, Fnatic Academy’nin EU LCS’teki yerini satın almak istiyor.

Devamını Oku