League of Legends League of Legends Haberleri

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 2. hafta 3. gün

EU LCS’te 2. haftanın 3. gününde iki seri oynandı. Misfits, ROCCAT karşısında güzel bir geri dönüşe imza atarken, G2 Esports, Ninjas in Pyjamas’ı zorlanmadan geçmeyi başardı.

Misfits sezon öncesi orman pozisyonunda önemli bir değişikliğe gitmişti. Kakao ile yollarını ayıran ekip, bu oyuncunun yerine Maxlore’u takıma dahil etmişti. İlk haftayı galibiyet alamadan kapatan Misfits, ikinci haftanın açılış karşılaşmasında Ninjas in Pyjamas’ı mağlup etmeyi başardı. Ardından haftanın üçüncü gününde ROCCAT ile karşı karşıya gelen MSF, bu seriden de güzel bir geri dönüşle galibiyete uzanmayı bildi. İlk maçta tüm koridorları kazanan ve 33 dakika süren mücadelede yalnızca iki skor veren ROC, diğer karşılaşmalarda PowerOfEvil ve Hans Sama’nın çok iyi performans göstermesine karşılık veremedi ve galibiyet hasreti sürdü. Özellikle 2. maçta PowerOfEvil’ın 14-2-7’lik Cassiopeia performansı göz doldurdu.

Günün ikinci serisinde NiP ile karşı karşıya gelen G2 Esports, rakibini mağlup ederek haftanın ilk gününde Fnatic karşısında alınan yenilgiyi telafi etmiş oldu. Skor olarak kötü bir karşılaşma geçiren G2, altında geri düşmeyince bu problemin yenilgiye sebebiyet vermesine izin vermedi. Önce Kadim Ejder’i sonra da Baron’u kesen ekip, rakip üste kurduğu baskı ile Nexus’u düşürmeyi başardı. İkinci maçta ise, ilk maçın iyi isimlerinden Zven’in Twitch ile harika bir performans ortaya koyması sonrası galibiyete uzanan G2, haftayı mutlu kapattı. Ninjas in Pyjamas’ta ise galibiyet hasreti devam etti.

3. günün ardından gruplarda oluşan puan durumu şu şekilde:

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir