EU LCS’in sekizinci haftası sona erdi

EU LCS’te sekizinci hafta karşılaşmaları oynandı. Fnatic liderliği garantilerken Splyce da doğrudan yarı finale kalma yolunda önemli adımlar attı. Beşincilik.

Devamını Oku

EU LCS’te 7. hafta başladı

EU LCS’te yedinci haftanın ilk günü tamamlandı. Misfits karşısında mağlup olan Fnatic, yine de zirvedeki yerini korudu. G2 ise Splyce.

Devamını Oku

EU LCS’te dördüncü hafta tamamlandı

Geçtiğimiz iki günde oynanan toplam on karşılaşmanın ardından EU LCS’te 4. hafta tamamlandı. Ligde Team Vitality’nin liderliği sürüyor.

Devamını Oku

EU LCS’te 3. hafta tamamlandı

İkinci günde oynanan beş karşılaşma ile EU LCS’te 3. hafta tamamlandı. Team Vitality ikide iki yaparak bu haftayı da lider.

Devamını Oku

EU LCS’te üçüncü hafta başladı

EU LCS’te haftanın ilk gününde beş maç oynandı. 65 dakika süren günün son karşılaşmasında Misfits, Fnatic’i devirmeyi başardı.

Devamını Oku

EU LCS 2018 Bahar Mevsimi’nde ikinci hafta tamamlandı

Oynanan beş karşılaşmanın ardından EU LCS 2018 Bahar Mevsimi’nde ikinci hafta tamamlanmış oldu. Vitality’nin aldığı yenilgi sonrası ligde namağlup takım.

Devamını Oku

EU LCS 2018 Bahar Mevsimi ikinci hafta maçları başladı

EU LCS’te ikinci haftanın açılış günü birbirinden heyecanlı maçlara sahne oldu. Team Vitality’nin Fnatic karşısındaki performansı oldukça tatmin ediciydi.

Devamını Oku

EU LCS’te ilk hafta tamamlandı

EU LCS 2018 Bahar Mevsimi’nde birinci hafta maçları tamamlandı. Team Vitality oynadığı iki karşılaşmayı da kazanarak sıralamada ilk basamakta yer.

Devamını Oku

EU LCS’te Fnatic, Unicorns of Love’ı devirmeyi başardı

EU LCS’te 7. haftanın 3. gününde iki seri oynandı. Haftanın en önemli karşılaşmasında Fnatic, UOL’yi mağlup etmeyi başardı.

Devamını Oku

EU LCS’te 6. hafta karşılaşmaları sona erdi

Üçüncü günde oynanan ROCCAT-Mysterious Monkeys ve Team Vitality-Fnatic serilerinin ardından EU LCS’te 6. hafta tamamlandı.

Devamını Oku

EU LCS’te 2. gün karşılaşmaları tamamlandı

EU LCS’te 6. hafta heyecanı oynanan Misfits-Unicorns of Love ve Splyce-G2 Esports serileriyle devam etti.

Devamını Oku

EU LCS’te 5. hafta karşılaşmaları başladı

EU LCS, 5. haftasına Ninjas in Pyjamas-Mysterious Monkeys ve Fnatic-Splyce serileriyle girdi.

Devamını Oku

EU LCS’te 4. hafta karşılaşmaları başladı

EU LCS’te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 4. haftanın açılış gününde Misfits-Team Vitality ve Fnatic-H2K serileri oynandı.

Devamını Oku

EU LCS’te 3. hafta tamamlandı

Bu sezon oldukça çekişmeli geçen EU LCS’te, son gün oynanan NiP-ROC ve H2K-VIT serilerinin ardından 3. hafta karşılaşmaları sona erdi.

Devamını Oku

EU LCS’te 2. gün sürpriz sonuçlara sahne oldu

Misfits-G2 Esports ve Splyce-Unicorns of Love serilerinin oynandığı EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 3. hafta 2. günü beklenmedik sonuçlara sahne.

Devamını Oku

EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 2. hafta 3. gün

EU LCS’te 2. haftanın 3. gününde iki seri oynandı. Misfits, ROCCAT karşısında güzel bir geri dönüşe imza atarken, G2 Esports,.

Devamını Oku