Faker Rekorlara Doymuyor! League of Legends League of Legends Haberleri

Faker Rekorlara Doymuyor!

Öldürülemeyen Şeytan Kral lakaplı orta koridor oyuncusu Lee “Faker” Sang-hyeok, T1 ile kırdığı rekorlara bir yenisi daha ekledi. Faker, LCK (Kore Ligi) tarihinin en fazla asist sayısına ulaşan oyuncusu oldu.

Öldürülemeyen Şeytan Kral, bugün oynanan LCK 1. Hafta 3. gününde, KT Rolster karşısında yaptığı asistler ile lig tarihinin en fazla asist yapan oyuncusu ünvanını da eline geçirdi. Her sene kırdığı farklı rekorlarla tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi oyuncu belirtilen oyuncu bu seneyi de boş geçmedi. Goat bu rekoru emekli destek oyuncusu GorillA’nın elinden aldı. Ekip KT Rolster karşısında biraz zorlansa da 2-1 kazanmayıp bildi ve yoluna kayıpsız devam etti.

Oyuncu aynı zamanda toplam 2700 skora ulaşarak en fazla skor alan oyuncu unvanını ulaşılması zor bir noktaya da taşıdı.

T1 Hanedanlığı ve Faker

T1, League of Legends profesyonel sahnesinin en büyük organizasyonlarından biri. Sayısız şampiyonluk ve başarısı bulunan ekibin şüphesiz en ikonik oyuncu. 2013 yılından beri aralıksız olarak T1 forması giyen oyuncu geçtiğimiz sezonda da başarılarına yenilerini ekledi. LCK Bahar Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan organizasyon, MSI, LCK Yaz Sezonu’nu ve Dünya Şampiyonası‘nı finalde kaybederek 2. oldu.

Faker ve T1 birleşiminin inişli çıkışlı dönemleri olsa da, genel olarak katıldıkları turnuvaların ilk 3 basamağında görmeye alışığız. 5mid ekibi olarak Öldürülemeyen Şeytan Kral’a, yıllarını verdiği T1 çatısı altında başarılar dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir