Faker, T1 ile olan anlaşmasını 3 yıl daha uzattı League of Legends League of Legends Haberleri

Faker ve T1 Birlikteliği 3 Yıl Daha Devam Edecek

Öldürülemeyen Şeytan Kral lakaplı orta koridor oyuncusu Lee “Faker” Sang-hyeok, T1 ile yaptığı anlaşma sonucunda kontratını 3 yıl daha uzattı.

League of Legends’ın için bir yüz seçmemiz gerekseydi bu yüz kesinlikle Faker’ın yüzü olurdu. Dünya üzerinde onun kadar tanınmış bir League of Legends oyuncusu yok. Artık sadece ismi ile bir marka ve T1’ın bu markayı bırakmak gibi bir düşüncesi yokmuş gibi gözüküyor.

LCK temsilcilerinden T1, paylaştığı fotoğraf ile efsanevi orta koridor oyuncusu Faker ile 3 yıl daha sözleşme imzaladığını duyurdu. Öldürülemeyen Şeytan Kral, üç Dünya Şampiyonluğu ve sayısız “En Değerli Oyuncu” ödülü ile espor arenasının en büyük yıldızı. 26 yaşında olan, Sihirdar Vadisi’nin GOAT’unu en az üç sene daha sahnede görebileceğimizi bilmek bizler ve Faker hayranları için mutluluk verici.

T1 Hanedanlığı ve Faker

T1, League of Legends profesyonel sahnesinin en büyük organizasyonlarından biri. Sayısız şampiyonluk ve başarısı bulunan ekibin şüphesiz en ikonik oyuncusu Faker. 2013 yılından beri aralıksız olarak T1 forması giyen oyuncu geçtiğimiz sezonda da başarılarına yenilerini ekledi. LCK Bahar Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan organizasyon, MSI, LCK Yaz Sezonu’nu ve Dünya Şampiyonası‘nı finalde kaybederek 2. oldu.

Faker ve T1 birleşiminin inişli çıkışlı dönemleri olsa da, genel olarak katıldıkları turnuvaların ilk 3 basamağında görmeye alışığız. 5mid ekibi olarak Öldürülemeyen Şeytan Kral’a, yıllarını verdiği T1 çatısı altında başarılar dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir