League of Legends League of Legends Haberleri

FlyQuest, orta koridoruna Fly’ı getiriyor

Franchising ekiplerinden FlyQuest, eksik olan orta koridoruna ESPN’in haberine göre Fly’ı getiriyor. Bu transferle birlikte takımın NA LCS’te mücadele edecek oyuncuları da tamamlanmış oldu. 

2018 yılında NA LCS büyük değişikliklere sahne olacak. Franchising ile büyük bir kadro değişikliği yaşanırken FlyQuest’e WildTurtle dışında dört yeni oyuncuyla anlaşıyor. Daha önce yaptığımız haberlere göre üst koridoruna Flame‘i getiren takım, orman için Anda ile anlaşmış, desteğe ise Stunt’ı transfer etmişti. Şimdi ise ESPN’e göre takım, orta koridoruna Koreli oyuncu Fly’ı transfer edecek.

LCK’de Jin Air ve KT Rolster gibi takımlarda yer alan Fly, kısa bir süre için de LPL’de Invictus Gaming ve Young Glory forması giymişti. NA CS’de Gold Coin United ile çok fazla kendisini gösteremese de Fly’ın en kadar potansiyelli bir oyuncu olduğu biliniyor. Takım savaşı konusunda oldukça yetenekli olan oyuncu, koridor safhasında NA LCS’teki diğer koridorlara karşı zorlanabilir.

FlyQuest’in kadrosu ise kağıt üzerinde büyük bir potansiyele sahip. Stunt, P1’de oynadığı süre zarfında yeteneğini ve hırsını kanıtlamıştı. Öte yandan Flame ve WildTurtle gibi veteranarın yanına potansiyeli olduğu bilinen genç yetenekleri yerleştirmek oldukça mantıklı. Özellikle de yıldız oyunculara ödenen maaşlar göz önüne alındığında organizasyonun verimli bir kadro kurduğunu söylemek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir