fut esports League of Legends League of Legends Haberleri

FUT Esports 4 Aralık’ta League of Legends Takımını Duyurabilir

Geçtiğimiz günlerde FUT Esports’un League of Legends takımı kurup kurmayacağını bu yazımızda değerlendirmiştik. Bu gelişmelerin ardından, dün tekrar FUT Esports Twitter hesabından hayranları heyecanlandıran ve meraklandıran bir Tweet paylaşıldı.

FUT Esports İçin Kritik Tarih: 4 Aralık

Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor‘un Şampiyonluk Ligi’nden çekilmesinin ardından lige girecek yeni takımları herkes merak ediyor. Ligde mücadele edecek yeni takımlardan biri olmak için en büyük adaylardan birinin FUT Esports olduğundan daha önce de bahsetmiştik. Başarılı verdiği etkileşimler ve attığı tweetler ile bu ihtimali güçlendirmeye ve hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Dün öğleden sonra yapılan paylaşımda takipçilerine 3 harfli ve 7 harfli birer kelimeden oluşan gizli bir mesaj veren takım her 500 beğenide bir harfin açılacağını duyurdu. Tweet kısa sürede yüksek beğeni sayılarına ulaşırken, takım 5 harf açıldıktan sonra paylaşımın bot saldırısına uğradığını söyleyerek gizli mesajı direkt yayınladı. Takipçileri heyecanlandıracak o gizli mesaj “FUT 4ARALIK“tı.

Fırsattan istifade eden espor takipçileri sahte bir hesaptan eski League of Legends oyuncusu Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun‘un takıma katıldığı duyurusunu paylaştı. Ekosistemdeki çoğu kişi artık bu sahte hesaplara alışkın olsa da bazı kullanıcılar kısa bir süre için de olsa haberin gerçek olduğunu düşündü. Doğruluğu bulunmayan Tweet’i aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Takımın yapacağı büyük açıklama için 4 Aralık tarihini beklememiz gerekecek. Duyurunun League of Legends ile ilgili olup olmadığını ise hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 

administrator
22 yaşında, Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları 4. sınıf öğrencisi. Doğduğundan beri oyun oynuyor, hatırlayabildiğinden beri yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir