FUT Esports, Papara SuperMassive'i Eledi! League of Legends

FUT Esports, Papara SuperMassive’i Eledi!

League of Legends’ın ülkemizde profesyonel rekabet sahnesi Şampiyonluk Ligi’nde play-off heyecanı devam ediyor. Dün oynanan 1. tur’un son karşılaşmasında FUT Esports, Papara SuperMassive’i 3-2 yendi. Bu sonuçla FUT yoluna devam ederken, Papara SuperMassive mevsimi noktaladı.

FUT Esports ve Papara Supermassive arasında gerçekleşen müthiş rekabet dolu karşılaşma, Şampiyonluk Ligi’ni salladı. Play-off 1. turunda kıyasıya bir mücadeleye sahne olan iki takım arasındaki 5 maçlık seri, FUT Esports’un üstünlüğüyle sona erdi. FUT Esports, seriyi 3-2 kazanarak play-off 2. turuna yükseldi.

İlk maça damga vuran FUT Esports, takım içi uyum ve mükemmel koordinasyonla rakiplerine karşı üstün bir oyun sergiledi ve galibiyete ulaştı. Ancak Papara Supermassive, pes etmeyen etmedi ve sonraki iki maçta FUT’a karşı üstünlük sağlamayı başardı.

Ancak FUT Esports, büyük bir geri dönüşe imza atarak son iki maçta rakibini mağlup ederek seriye damgasını vurdu. Maçların heyecan dolu anları, League of Legends tutkunlarını ekran başına çekmeyi başardı.

Papara Supermassive ise Zeitnot, Armut, Tempt gibi büyük isimlerle kurduğu kadrosuyla aradığını bulamayarak hayal kırıklığı yaşadı.

FUT Esports, bir sonraki turdaki maçlar için hazırlıklarına hız kesmeden devam ederken, play-off 2. turunda Dark Passage’i eleyen Eternal Fire ile karşı karşıya gelecek.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir