League of Legends League of Legends Haberleri

Güncel PCS 2020 Bahar Mevsimi kadrolarını derledik

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan PCS 2020 Kış Mevsimi’ne katılacak takımlar ve bu takımların birçoğunun kadroları belli oldu. Açıklanan kadroları yazımızda bulabilirsiniz!

ahq eSports Club, Talon Esports, Hong Kong Attitude ve J Team gibi önemli organizasyonların yer aldığı PCS bu yıl kıran kırana geçecek gibi gözüküyor. Asya’daki birkaç ligin birleşmesiyle oluşan organizasyon, bu yıl ortaya çıkan Corona virüsü nedeniyle geç başlayacak. Normalde 8 Şubat’ta başlaması beklenen ligin yerinde bir önlemle ileri bir tarihe sarkıtılması oyuncu ve taraftar sağlığı açısından önemli olacaktır. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ligde toplam 10 takım mücadele edecek ve güncel olarak yedisi kadrosunu duyurdu. Özellikle Talon Esports, G-Rex, ahq eSports Club ve Nova Esports beşlisi dikkat çekiyor. Tecrübeli ve yetenekli oyunculardan oluşan bu kadrolar şu anlık en büyük şampiyonluk adayları diyebiliriz. Hong Kong Attitude’un kuracağı kadroyu da merakla bekliyoruz. İşte karşınızda güncel PCS 2020 Bahar Mevsimi kadroları!

Takım Adı                          Üst Koridor                       Ormancı                        Orta Koridor                 Nişancı                        Destek

———————————————————————————————————————————————————–

ahq eSports Club Leaky/Ziv HuSha/Kongyue Apex/Husky/Uniboy Doggo/Wako Ysera
Alpha Esports Rock CatJug Assassin Nabi Eason
Berjaya Dragons ? ? ? ? ?
G-Rex Kartis/PK Gemini M1ssion Atlen/Bruce Koala
HK Attitude ? ? ? ? ?
J Team Rest Hana Nestea Lilv Woody
Liyab Esports Kurd DoeDoii Rex Exosen Hamez
Nova Esports Rockky Ryan G4 MixcrosS PoP
Resurgence Shinsekai Gengar ? ? ?
Talon Esports Hanabi River Candy Unified Kaiwing

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir