League of Legends

Güncellenen Fiddlesticks için oynanış önizlemesi yayınlandı

Uzun zamandır beklenen Fiddlesticks güncellemesi ile ilgili bir yetenek videosu ve bir müzik videosu yayınlandı.

League of Legends’ın en eski ve dolayısıyla güncellikten en uzak ormancılarından birisi olan Fiddlesticks’in yeteneklerinin gösterildiği bir video paylaşıldı.

Videodan yola çıkarak yeteneklerin ne olduğunu az çok anlayabilsek de henüz yazılı olarak bir bilgi paylaşılmadı. Yani güncellenmiş yeteneklerin tam olarak ne işe yaradığını sadece gördüğümüz kadarıyla bilebiliyoruz. Peki bu yetenekler neler?

Zararsız Korkuluk (Pasif):

Fiddlesticks, kendisinin bir kopyasını bırakıyor. Bu kopya, ünitelere zarar veremiyor gibi. Ayrıca kopyaların belirli bir kısımdaki totemleri ve belki de diğer görünmez üniteleri açığa çıkarma gibi bir özelliği olabilir.

Dehşet Sal (Q):

Düşmana atılan bir karga, düşmanı belirli bir süre korkutuyor fakat aynı ünite üzerinde kısa sürede birden fazla kez kullanarak korkutamıyorsunuz. Belirli bir süre geçmeden yeniden aynı hedefe yetenek kullanırsanız sadece hasar verebiliyorsunuz.

Kan Hasadı (W):

Etrafınızdaki düşman ünitelerden can çekiyorsunuz. Bunu yaparken yere sabitleniyorsunuz. Önceki yeteneği ile neredeyse aynı fakat bu sefer tek bir hedefe değil alan şeklinde vuruyor.

Biçen Tırpan (E):

Kısa bir alanda yay şeklinde bir atış gerçekleştiriyor. Yeteneğin ortasını rakibe tutturabilirseniz sabitliyor, tutturamazsanız yavaşlatıyor.

Karga Sürüsü (R):

Kısa bir süre odaklandıktan sonra kısa bir mesafe ışınlanarak etrafına hasar veren bir çember oluşturur. Anlayacağınız ulti yeteneği değişmemiş. Sadece görsel olarak yenilenmiş.

Paylaşılan videodan bizim anladıklarımız böyle. Şimdilik Fiddlesticks’in yeni yetenekleri tam olarak açıklanmadı. Bu yüzden yazdıklarımızın sadece bizim videodan çıkardıklarımız olduklarını unutmayın.

Videonun sonunda Fiddlesticks kostümlerinin yeni halleri de sıralanıyor. Ayrıca paylaşılan başka bir videoda da Fiddlesticks’in yeni şarkısı yer alıyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.