Yenilenmiş Volibear canlı yayında oyuncuların beğenisine sunuldu

League of Legends’ın artık yaşlanmış şampiyonlarından Volibear, beklenen görsel ve oynanış güncellemesini sonunda aldı! Yeni Volibear, oyunculara küresel bir yayın.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.9 Yama Notları

10.9 yaması ile yeni güncellenen üst koridorun kralı Wukong bir zayıflatma daha aldı. Gnar ve Cho‘Gath güçlendirildi. Kayn üst koridorda.

Devamını Oku

Yeni Fiddlesticks seslendirmesi tüyleri diken diken ediyor

Güncellenen Fiddlesticks, yeni seslendirmesi ile birlikte PBE sunucusunda yerini aldı. Korkuluğun replikleri tüyler ürpertici.

Devamını Oku

Güncellenen Fiddlesticks için oynanış önizlemesi yayınlandı

Uzun zamandır beklenen Fiddlesticks güncellemesi ile ilgili bir yetenek videosu ve bir müzik videosu yayınlandı.

Devamını Oku

Fiddlesticks güncellemesi sandığımızdan daha yakın olabilir

Sihirdar Vadisi’nin Kıyamet Habercisi korkuluğu Fiddlesticks için beklenen güncelleme sandığımızdan daha yakında gelebilir.

Devamını Oku

Eski Köye Yeni Adet: Nocturne ve Fiddlesticks

Eski Köye Yeni Adet serimizde, League of Legends alışkanlıklarımızdan kurtularak kombolara, sinerjilere ve eğlenceli seçimlere yeni bir yaklaşım getireceğiz.

Devamını Oku

Fiddlesticks 8.4 yamasında güçlendirme alacak

Son dönemde gerek profesyonel sahnede, gerekse de tekli dereceli sırada seçildiğini çok nadir gördüğümüz Fiddlesticks, 8.4 yamasında güçlendirme alacak.

Devamını Oku

Volibear ve Jarvan’a iyileştirme geliyor

Bir süredir gözden düşen orman şampiyonlarına odaklanmak isteyen Riot Games, aralarında Volibear ve Jarvan’ın da bulunduğu bir grup şampiyona iyileştirme.

Devamını Oku