IWillDominate, corona şüphesi nedeniyle Covid-19 testine girecek League of Legends League of Legends Haberleri

IWillDominate, corona şüphesi nedeniyle Covid-19 testine girecek

Ünlü League of Legends yayıncısı ve eski Team Liquid oyuncusu IWillDominate, corona virüsü şüphesi nedeniyle teste girecek.

Eski profesyonel League of Legends oyuncusu, corona virüsü şüphesi uyandıran semptomlar sergilediği için 25 Mart günü teste girecek.

Yayıncı zaten bir süredir ağı öksürük, yorgunluk, nefes darlığı ve ishal gibi belirtiler gösterdiğini açıkladı. Doktoru, eğer durumu kötüleşirse kendisinin acilen hastaneye gitmesini söylediğini belirtti.

Kendisine şimdiden corona teşhisi koymaya gerek yok çünkü bu semptomlara sahip daha birçok hastalık var. Ayrıca IWillDominate, corona virüsünün ana semptomlarından yüksek ateşin kendisinde bulunmadığını söyledi.

Yinede yayıncının söylediğine göre kendisin corona virüsüne sahip olma olasılığı oldukça yüksek. Geçtiğimiz iki hafta içerisinde yolculuk yaptığını ve bu sırada Los Angeles’a da uğradığını söyledi. Sadece Los Angeles’da 400’den fazla onaylanmış vaka bulunurken şehrin bağlı olduğu California eyaletinde 1,800’den fazla onaylanmış vaka var.

IWillDominate, 25 Mart Çarşamba günü Covid-19 testine girecek. Umarız kendisinin test sonucu negatif çıkar ve takipçilerine yakın zamanda iyi haberi verir.

Yayıncı aynı zamanda geçtiğimiz günlerde corona virüsüne karşı bir bağış yayını yapmıştı. Beş saat gibi kısa bir sürede 7,144 dolar kazanarak bu parayı virüs ile mücadele için bağışlamıştı.

Dünya üzerinde virüsün etkisi hala üst düzeyde hissediliyor. Siz de lütfen sağlığınıza dikkat edin ve gerekmedikçe evlerinizden ayrılmayın. Ayrıca kendinizi ve çevrenizi korumak için el hijyenine olabildiğince önem verin.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir