Yapay Zeka, Covid-19 Teşhisinde Çığır Açıyor: Yüzde 98 Doğrulukla Hızlı Sonuçlar

Yapay zeka hastalık teşhisinde de kullanılmaya başlandı Yenilikçi araştırmalar, sağlık teknolojilerindeki sınırları zorlamaya devam ediyor. Son olarak, Sydney Teknoloji Üniversitesi’ndeki.

Devamını Oku

Spending a day in Paris, The best place to go

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry standard dummy.

Devamını Oku

Amazon’un MMORPG oyunu New World bir kez daha ertelendi

Amazon Game Studios’un geliştirdiği açık dünya MMORPG oyunu New World, Covid-19 pandemisi nedeniyle bir kez daha ertelendi.

Devamını Oku

Canna, Çinli seyircilerin tepkisi ile karşı karşıya kaldı

T1’ın üst koridor oyuncusu Canna, Top Esports karşılaşmasının seçim ekranında Twitch gösterince Çinli seyircilerin tepkisi ile karşı karşıya kaldı.

Devamını Oku

LEC ve LCS’in 2020 Yaz Mevsimi başlangıç tarihleri ertelendi

MSI’ın iptal edilmesinden sonra LEC ve LCS’in 2020 Yaz Mevsimi’ne başlayacağı tarihler ertelendi. LEC 12 Haziran’da, LCS ise 13 Haziran’da.

Devamını Oku

Riot MSI 2020’yi iptal ettiğini duyurdu

Riot Games, COVID-19 salgını nedeniyle daha önce birçok etkinliğini ertelemiş ve iptal etmişti. Şirket, bugün yayımladığı makale ile MSI 2020’nin.

Devamını Oku

XANTARES ve woxic #EvdeKal! diyerek ekran başına çağırıyor

Saatlerinizi ayarlayın, bu maç kaçmaz. Pandemi nedeniyle #EvdeKal çağrısına bir destek de Türkiye’nin dev CS:GO oyuncularından geliyor. XANTARES ve woxic’in.

Devamını Oku

Taraftar Özel Ödülü oylaması an itibariyle başladı

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri kapsamındaki Taraftar Özel Ödülü oylaması an itibariyle başladı.

Devamını Oku

Akademi Ligi yarın itibariyle yeniden başlıyor

Corona virüsü sebebiyle ertelenen Akademi Ligi, yarın itibariyle yeniden başlıyor.

Devamını Oku

Karantinadayken oynayabileceğiniz salgın temalı oyunlar

Salgın sebebiyle birçoğumuz günün 24 saati evde vakit geçiriyoruz. İşte bu süreçte oynayabileceğiniz salgın temalı oyunlar.

Devamını Oku

Copenhagen Games 2020, corona virüs nedeniyle iptal edildi

Copenhagen Games organizatörleri, her yıl Danimarka’nın Copenhagen kentinde düzenlenen turnuvanın bu yıl coronavirüs salgınının neden olduğu kısıtlamalar nedeniyle düzenlenemeyeceğini açıkladı.

Devamını Oku

IWillDominate, corona şüphesi nedeniyle Covid-19 testine girecek

Ünlü League of Legends yayıncısı ve eski Team Liquid oyuncusu IWillDominate, corona virüsü şüphesi nedeniyle teste girecek.

Devamını Oku

ESL One Rio, corona virüsü nedeniyle Kasım ayına ertelendi

ESL One Rio Major coronavirüs pandemisi nedeniyle ESL tarafından kasım ayına ertelendi. Etkinlik hakkındaki planlamalar devam ediyor.

Devamını Oku

Corona virüsü, LAN etkinliklerini nasıl etkileyecek

Covid 19 salgını bir pandemi haline dönüşüp tüm kamusal etkinlikleri imkansız hale getirdi. Bundan elbette geniş katılımcılarla düzenlenen CS:GO turnuvaları.

Devamını Oku

Formula 1 salgın nedeniyle sanal yarışlar düzenleyecek

Formula 1 COVID 19 salgınının dünya çapında yaratmış olduğu durgunluğun bir nebze olsun önüne geçmek adına sanal yarış düzenlemek niyetinde.

Devamını Oku

HomeSweetHome 320.000 dolarlık ödülüyle ilan edildi

HomeSweetHome turnuvası 320.000 dolarlık ödül havuzu ile duyuruldu. Katılımı kesinleşen ilk takımlar ise GODSENT, North ve forZe oldu.

Devamını Oku