Taraftar Özel Ödülü oylaması an itibariyle başladı League of Legends League of Legends Haberleri

Taraftar Özel Ödülü oylaması an itibariyle başladı

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri kapsamındaki Taraftar Özel Ödülü oylaması an itibariyle başladı.

4 Nisan itibariyle, belirsiz bir süre ara verilen Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi, yeniden başladı. Artık çevrim içi oynanan maçlar devam ederken, bugün itibariyle ligin son haftasına giriş yapmış bulunuyoruz.

Tabii lig aşamasını yavaş yavaş geride bırakırken birçok taraftarın merakla beklediği Mevsim Ödülleri de yaklaşmaya devam ediyor. Özellikle de belirlenmesinde bizim söz sahibi olduğumuz Taraftar Özel Ödülü. 3 gün önce Riot Türkiye Ofisi, 5 Nisan saat 19.00’da Taraftar Özel Ödülü’nün sahibini belirleyecek oylamanın başlayacağını bildirmişti. O zaman an itibariyle geldi. Şu anda, Woobox’da açılan oylama üzerinden, ödülü hak ettiğini düşündüğünüz oyuncuya oy verebilir, kendisini destekleyebilirsiniz.

Oylama tam 1 hafta sürecek ve lig aşamasının bitişi ile beraber, 12 Nisan saat 19.00’da sonlanacak. O zamana kadar elinizi çabuk tutun.

Ayrıca, süregelen gelen Covid-19 salgını nedeniyle, oylama sonucunda kazananlar ile birlikte gösterişli bir canlı yayın ne yazık ki yapılmayacak. Onun yerine 21 Nisan akşamı, kazananların açıklandığı bir video yayımlanacak.

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri kapsamında toplamda 10 adet ödül dağıtılacak. Bu ödüllerin birisini biz taraftarlar seçerken geri kalan ödüller VFŞL Yayın Ekibi ve takımların koçları tarafından belirlenecek. Verilecek ödüllerin tamamı ise şöyle:

.Taraftar Özel Ödülü

.Vodefone Freezone Mevsimin En Değerli Oyuncusu Ödülü

.Mevsimin Çaylağı

.Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu

.En İyi Koç ve Koridorlarına Göre Mevsimin En İyi Oyuncuları

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir