Counter-Strike: Global Offensive

XANTARES ve woxic #EvdeKal! diyerek ekran başına çağırıyor

Saatlerinizi ayarlayın, bu maç kaçmaz. Pandemi nedeniyle #EvdeKal çağrısına bir destek de Türkiye’nin dev CS:GO oyuncularından geliyor. XANTARES ve woxic’in yer alacağı gösteri maçı, 18 Nisan 2020 00.00’da!

Koronavirüs pandemisi hayatın her alanında tahribata neden olmaya devam ediyor. Virüsün espor alanındaki yansımalarını da önceki yazılarımızda sizlerle bolca paylaşmıştık. Hükümetler önlemler almaya devam ederken, bizler için de tek çağrı yapıldı: #EvdeKal! Vaka sayıları her geçen gün artarken, evde kalmayı keyifli kılacak bir maç bizlerle olacak. Team XANTARES ve Team woxic olarak iki takım arasındaki maçta ünlü isimler de yer alacak: Mahmut Orhan, İlyas Yalçıntaş, Ozan Tufan, Reynmen, Aytaç Kart, Dorukhan Toköz ve daha başka isimler de bu maçta karşımıza çıkacaklar!

Salgına karşı en iyi önlem olarak, elbette kişisel hijyene ve sosyal mesafeye dikkat edilmesi başta geliyor. Uzun süredir ülkemizde yapılan evde kal çağrıları sonrasında, Türkiye CS:GO sahnesinin en önde gelen iki ismi woxic ve XANTARES insanların yaşadığı bu zorlu günlerde sıkıntıları biraz olsun hafifletmek ve evde kalınan zamanı çekilir kılmak adına bizler için muhteşem bir maç organize etti.

Twitch yayınlarında rekorların kırıldığı bu süreçte Türkiye CS:GO izleyicisi elbette ekran başında olacaktır. Hatta biz 5Mid olarak çağrımızı buradan yapalım. TV’lerin başından bu gece kalkın. Her şeyin tekrarını bulabilirsiniz ama bu maçın heyecanının tekrarı olmaz. Şimdi nefeslerimizi tutalım ve maç saati için geri sayıma başlayalım. Bir kez daha söyleyelim;

#EvdeKal!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir