League of Legends League of Legends Haberleri mix

Japone, Papara SuperMassive’e transfer oldu

VFŞL ekiplerinden Papara SuperMassive, deneyimli destek oyuncusu Japone ile anlaştığını duyurdu.

Papara SuperMassive, yaptığı açıklamayla Royal Youth’dan ayrılan destek oyuncusu Japone ile anlaştığını duyurdu. 21 Şubat’ta Dumbledoge ile yolları ayıran ekip, geçtiğimiz 2 haftada maçlara akademi oyuncusu Fastlegged ile çıkmıştı. Sezona beklenilenin çok gerisinde başlayan Papara SuperMassive, ilk 4 maçında yalnızca 1 galibiyet alabildi. Bu maçlarda takım içindeki kopukluklar fazlasıyla göze çarptı. Takım kötü sonuçlardan sonra desteği Dumbledoge ile yolları ayırıp akademi oyuncusu Fastlegged ile maçlarına devam etti. Fastlegged’in oynadığı 4 maçı da kazanan Papara SuperMassive oyunun içindeki sorunlarını biraz daha çözmüş gibi gözüktü.

Fastlegged ile oynadığı 4 maçı da kazanan Papara SuperMassive, Japone’nin hem tecrübesinden hem de takımın orta koridor oyuncusu Bolulu ile olan uyumundan faydalanmak istediği ortada. Japone geçtiğimiz mevsim başında 1907 Fenerbahçe forması altında Bolulu ile birçok maça çıktı. Japone 1907 Fenerbahçe’den önce çok farklı takımlarda forma giydi. Espor kariyerine Supermassive TNG’de başlayan oyuncu, daha sonrasında Fenerbahçe, Dark Passage, Youth Crew ve Bursaspor Espor’da boy gösterdi.

Japone son olarak Royal Youth ile anlaşmıştı. Sezona beklenilenden kötü başlayan ekip oynadığı 7 karşılaşmada 4 galibiyet 3 mağlubiyet elde etti. Buna rağmen kendi performansını üst düzey tutmaya çalışan Japone, takımıyla 7 maçta 6.2 KDA elde ederek ligde en iyi KDA’ya sahip 3. destek oyuncusu oldu. Japone aynı zamanda ligde en fazla görüş sağlayan oyuncu durumunda.

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir