League of Legends League of Legends Haberleri

Jin Air Green Wings, Kakao’yu kadrosuna kattı

Geçtiğimiz mevsim ülkemizde Dark Passage.Dominos forması giyen Koreli yıldız ormancı Lee “KaKAO” Byung-kwon, LCK ekiplerinden Jin Air Green Wings’e transfer oldu.

MSI heyecanının devam ettiği şu günlerde Kore’den önemli bir transfer hamlesi geldi. Ligin önde gelen takımlarından Jin Air, 2018 Kış Mevsimi’nde Dark Passage için mücadele eden ormancı Kakao’yu kadrosuna kattı. Resmi Twitter hesabı üzerinden transferi duyuran ekip, çaylak oyuncu Nova’nın da gelecek sezon Jin Air forması giyeceğini açıkladı. Yani takımda Wraith’in emekliye ayrılışıyla boşalan destek pozisyonu bundan böyle Nova tarafından doldurulacak.

Bilindiği üzere Dark Passage Kış Mevsimi’nin başında ses getiren bir transfer hamlesi yaparak Kakao’yu kadrosuna katmıştı. Yıldız ormancı bireysel olarak iyi işler yapsa da takımın genel olarak yaşadığı uyumsuzluk başarıya engel oldu. Geçtiğimiz hafta DP tarafından yapılan açıklamada Ruvelius, Marshall, TRY ve Kakao ile yolların ayrıldığı belirtilmişti. Nereye gideceği merak konusu olan Kakao’nun yeni takımı da böylelikle belli oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir