League of Legends

Kakao ve Lucete, Dark Passage’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin en köklü takımlarından Dark Passage, 2018 sezonu için orta koridor, orman ve koç pozisyonlarını duyurdu. Buna göre orta koridorda Lucete, ormanda Kakao ve koç pozisyonunda Morning yer alacak. 

2017 yılını hayal kırıklığı ile tamamlayan Dark Passage, 2018 sezonuna oldukça iddialı bir kadroyla giriyor. Sezon başında Cinkrof ve Hustlin gibi LCS tecrübesi bulunan oyuncuları kadrosuna katan takım, önümüzdeki mevsime çıtayı biraz daha yükseltti. Daha önce de açıkladığımız üzere takımın ilk hamlesi alt koridorunu değiştirmek oldu. Buraya 2017 Yaz Mevsimi’nde harika bir performans sergileyen Ruvelius ile Japone’yi getiren ekip, üst koridorundaki Marshall’ı da takımda tuttu.

DP’nin orta koridor ve ormana kimi getireceği merakla bekleniyordu. Bu pozisyonlarda tercihini Koreli isimlerden yana kullanan takım, orta koridorda Lucete ile maçlara çıkacak. Genç oyuncunun yanında ise ormanda herkesin yanından tanıdığı Kakao bulunuyor. KT Rolster zamanlarından beri üst düzey League of Legends oynayan Kakao, 2017 Bahar Mevsimi’nde Misfits ile EU LCS’te yer almış ve oldukça iyi performans sergilemesine rağmen yerini Maxlore’a bırakmıştı. Kakao’nun fazlasıya kariyerli olduğunu ve hala çok iyi oynadığını belirtmek gerekiyor. Son olarak takımın koç rolünde ise Kore Yükselme Ligi takımlarından Dark Wolves ve APK Prince’ta görev alan Morming yer alacak.

Takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Marshall
  • Orman: Kakao
  • Orta koridor: Lucete
  • Alt koridor: Ruvelius
  • Destek: Japone
2 Yorum

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.