Marshall emekli oldu

Ligimizin en yetenekli fakat bir türlü istikrarı tutturamayan oyuncularından Marshall, profesyonel League of Legends kariyerini sonlandırdı. 

Devamını Oku

Dark Passage.Dominos, Aurora’yı rahat geçti

Şampiyonluk Ligi ilk gün maçlarının heyecanı Aurora – Dark Passage.Dominos maçı ile sona erdi. 37 dakika süren mücadelede gülen taraf.

Devamını Oku

Yeniden doğuş: Dark Passage.Dominos

Bu sezon ligimizde Koreli fırtınası esiyor. Team Turquality’nin zamanında yaptığı Reach ve Fencer atılımı diğer kulüplere de cesaret verdi.

Devamını Oku

2017’de League of Legends: Şampiyonluk Ligi’nde hayal kırıklığı yaratan 5 oyuncu

2017’de League of Legends yazı dizimizde sırada Şampiyonluk Ligi’nde kendisinden beklentiler çok yüksek olmasına rağmen performansı ile hayal kırıklığı yaratan.

Devamını Oku

Kakao ve Lucete, Dark Passage’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin en köklü takımlarından Dark Passage, 2018 sezonu için orta koridor, orman ve koç pozisyonlarını duyurdu. Buna göre orta.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Dark Passage.BKM Express

2017 Yaz Mevsimi’ne girilirken daha önceki bütün Türkiye Büyük Finalleri’ni kazanma unvanını elinde bulunduran Dark Passage, ne yazık ki bu.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Galakticos

2017 Yaz Mevsimi öncesi büyük bir heyecan oluşturmasına rağmen sezonu hayal kırıklığı ile kapatan takımlardan bir diğeri de Galakticos’tu. Şampiyonluk Ligi’ne.

Devamını Oku

5Mid Özel: Dark Passage ve Galakticos, Broken Blade ile Marshall’ı takas etti

Şampiyonluk Ligi’nde zor günler geçiren iki takım Dark Passage.BKM Express ve Galakticos, lig tarihinin gördüğü en sansayonel takaslarından birine imza.

Devamını Oku

Dark Passage Galakticos’u 2-0 ile geçerek zirve yarışına dahil oldu

Dördüncü haftada ikinci günün kapanış karşılaşmasında Dark Passage.BKM Express, Galakticos’u 2-0 ile geçti ve üç puanın sahip oldu.

Devamını Oku

Şampiyonluk Ligi’nde bu yaz izlenmesi gereken beş isim

Dün Yaz Mevsimi’nin ilk serilerinin oynandığı ligimizde, şampiyonluğa giden yolda takımları için kilit rolde bulunan ve performansı merakla beklenen beş ismi.

Devamını Oku

Galakticos’un yeni koçu JungleJuice oldu

Yaptığı transferler ile kadrosunu güçlendiren ligin renkli takımı Galakticos, koç pozisyonunda da aynı atılımı yaparak Yaz Mevsimi’ndeki iddiasını arttırmak istiyor.

Devamını Oku

Marshall lige Galakticos forması ile dönüyor

Şampiyonluk Ligi’nin renkli ekiplerinden Galakticos, 2017 Yaz Mevsimi öncesi kadrosunu daha da güçlendirmeye devam ediyor. Ekip, üst koridoruna 2016 Yaz.

Devamını Oku

Rawbin IV ve Marshall men cezası aldı

HWA’nın başarılı üst koridor oyuncusu Marshall ve CLK’nin ormancısı Rawbin, aralarında geçen Twitter tartışmasından ötürü men cezası aldı.

Devamını Oku

Marshall ve Trixucator HWA Gaming’e transfer oldu

Geçtiğimiz gün mevcut kadrosunu dağıttığını açıklayan HWA Gaming’in yeni kadrosundaki ilk oyuncular belli oldu. Atlas takımından tanıdığımız Marshall üst koridor.

Devamını Oku