League of Legends League of Legends Haberleri

Marshall emekli oldu

Ligimizin en yetenekli fakat bir türlü istikrarı tutturamayan oyuncularından Marshall, profesyonel League of Legends kariyerini sonlandırdı. 

Şampiyonluk Ligi’nin üst koridor açısından zengin olduğunu belirtmek gerekiyor. Türk oyuncular rolü domine ederken bazı isimler çok kısa sürede parlayıp çok daha kısa bir sürede sönebiliyor. Bu oyunculardan birisi de Marshall’dı. HWA’da mükemmel bir oyun ortaya koyduktan sonra Rawbin ile olan tartışmasından ötürü altı ay profesyonel sahneden men edilen oyuncu, buradan sonra Galakticos’a transfer olmuştu.

Galakticos’ta bekleneni alamayan yetenekli üst koridor, takımın Dark Passage ile Broken Blade takasını gerçekleştirmesinin ardından ise DP’nin yolunu tutmuştu. DP’de koridorunu kazanabilmesine rağmen bu avantajını hiçbir zaman farklı bir şeye çeviremeyen oyuncu, geçtiğimiz mevsim takımdan ayrıldı ve Yaz Mevsimi’nde Vadi’ye inmedi.

Uzun bir süre sosyal medyada da sessiz kalan oyuncu, dün gece attığı tivitler ile resmen olmasa da dolaylı yoldan profesyonel hayatı bıraktığını açıkladı. Marshall’ın kullandığı bazı ifadeler şu şekilde:

Dün gece gündem yaratacak tivitler atan Marshall, Riot Games çalışanlarına da çeşitli ithamlarda bulunmuş ve “Bu Riot Games’de çalışan kardeşlerimizi de anlatacağım. Tabi es geçmeyelim onları. Iq sınırı koymuşlar sanırım belirli bir iq seviyesinin üstünü almıyorlar şirkete” tiviti atmıştı. Açık bir şekilde Riot çalışanlarına hakaret eden Marshall, bu tivitini de sildi.

Oyuncunun diğer oyuncular hakkında neler söyleyeceği ise merakla bekleniyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • mehmet 27 Ekim 2018

    Akıllı adamın zaten Riot Türkiye de işi olmaz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir