League of Legends

Kaori, Bahçeşehir SuperMassive Akademi’ye transfer oldu

Riot Games

Kış Mevsimi’ni Dark Passage Akademi’de geçiren Kaori gelecek sezon için Bahçeşehir SuperMassive Akademi’yle anlaştı.

Akademi Ligi’nde geçtiğimiz mevsim birçok oyuncu kendini kanıtlama fırsatı buldu. Dark Passage Akademi oyuncusu Kaori ligde parlayan isimlerden biri oldu. DP Akademi playofflara kalamadı. 18 maçta 10 galibiyet 8 mağlubiyet alan ekip normal sezonu 6. sırada bitirdi. Sezon geneline baktığımızda Kaori bir hayli ön plandaydı. Genç nişancı gelecek mevsim için DP’den ayrılıp Bahçeşehir SuperMassive Akademi’ye transfer oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine Aftershock Esports ile başlayan nişancı Yükselme Ligi’nde forma giydi. Takım genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu olduğu için ligi sonuncu sırada bitirdi. Genç nişancı Aftershock serüveninin ardından Royal Youth Akademi ile anlaştı ancak bu birliktelik bir hayli kısa sürdü. Kaori henüz sezon başlamadan Dark Passage’a transfer oldu. Oyuncu VFŞL playofflarında as takım forması da giydi.

Aftershock ligde galibiyet alamasa da ülkemize önemli yetenekler kattı. Takımın o zamanki kadrosunda bulunan Madly, Goliath, Duernte, Kaori ve Algos şu anda VFŞL ve Akademi Ligi takımlarında mücadele ediyor. Organizasyonun izlediği genç oyuncu politikası o zaman çok eleştirilse de bu planlama şu an ülkemizdeki espor adına meyvelerini veriyor.

Bahçeşehir SuperMassive Akademi bugün nişancısı Practice ile yolların ayrıldığını duyurmuştu. Bu ayrılıkla ilgili olan habere buradan ulaşabilirsiniz. Practice’in yerine kimin geleceği merakla beklenirken bu isim Kaori oldu. SUP’un 3 oyuncusu Luana, Waena ve Absolute şu an Güney Kore’de antrenman yapıyor. Takımın gelecek sezon nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.