LCS 2023 Kış Mevsimi 1. Haftası Tamamlandı! League of Legends mix

LCS 2023 Kış Mevsimi 1. Haftası Tamamlandı!

League Championship Series LCS 2023 Kış Mevsimi ilk haftası 10 maçın ardından tamamlandı. İlk haftanın özetini derlediğimiz haberimiz sizlerle.

Genel Bakış

LCS 2023 Kış Mevsimi’nde ilk hafta karşılaşmaları tamamlandı. Oynanan 10 karşılaşma birbirinden heyecanlı maçlara sahne olurken, temsilcilerimiz de ilk maçlarına çıktı. Son şampiyon Cloud 9 2023’e de yenilgisiz başlarken üst koridor Fudge dikkatleri çeken oyuncu oldu. Temsilcimiz Luger’in forma giydiği CLG’de ilk haftayı kayıpsız geçen bir diğer ekip oldu. 3 Koreli 1 Çinli ve 1 Avusturalyalı oyuncudan oluşan kadrosuyla FlyQuest ve espor ekosisteminin en eski takımlarından TSM haftanın diğer kayıpsız takımları oldu. 

Temsilcimiz Closer’ın forma giydiği ve kadrosunda Bjergsen ve Doublelift gibi LoL efsanelerini bulunduran 100T ilk haftadaki tek galibiyetini Immortals karşısında alırken, Evil Geniuses 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile haftayı kapattı.

Dignitas, Golden Guardians, Immortals ve Team Liquid ilk haftada galibiyet ile tanışamayan takımlar oldu.

Bizim Çocuklar

Fatih “Luger” Güven’in forma giydiği CLG haftayı kayıpsız kapattı. Mevsimin ilk gününde İrfan “Armut” Tükek’in forma giydiği Dignitas ile karşılaştı. 32 dakika süren karşılaşmanın sonunda gülen taraf CLG oldu. CLG ikinci günde de EG karşısında aldığı galibiyet 2023’e güzel bir merhaba dedi.

Can “Closer” Çelik 100T, haftayı Kadir “Fleshy” Kemiksiz’in forma giydiği Immortals karşısında aldığı tek galibiyet ile kapattı. 100T mevsimin açılış mücadelesinde C9’na kaybetti. Diğer 2 temsilcimiz galibiyetle tanışamadı. Dignitas forması giyen İrfan “Armut” Tükek CLG ve FlyQuest karşısında kaybederken, Immortals forması giyen Kadir “Fleshy” Kemiksiz TSM ve 100T’e kaybetti.

ChatGPT Tıp Lisanslama Sınavını Geçti

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir