League of Legends

League of Legends skor tabelası, Twitch yayınlarına geliyor

Riot Games

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre özel bir eklenti sayesinde Twitch yayıncılarının League of Legends maçlarını izlerken oynanan oyunun skor tabelasına erişebileceğiz.

LoL espor sektörünün en hızlı büyüyen oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Kitlenin büyümesiyle ünlü markaların dikkati çekildi ve bu sayede sponsorluk anlaşmaları imzalandı. Tabii çeşitli yönleri geliştirerek kitleyi memnun etmek en temel hedeflerden bir tanesi. Bugün Riot Games cephesinden  Twitch izleyicisi League of Legends oyuncularını sevindirecek bir haber geldi. Buna göre artık Twitch yayıncılarının LoL maçlarını izlerken oynanan oyunun skor tabelasına erişebileceğiz. Skor tabelasına erişmek için özel bir eklenti gerekecek.

Twitch’in en çok izlenen oyunlarından biri olan LoL, her geçen gün önemli yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde yayın platformu Twitch de kendi içeriklerini üreterek izleyicisini kaybetmemeye çalışıyor. Daha önce Prime üyeliklerine kostüm dağıtıldığını görmüştük. Bu sefer Twitch ve Riot Games arasında anlaşma biraz farklı. Taraflar yeni bir eklentinin 20 Şubat tarihinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. Gelin, eklentinin detaylarına bakalım.

En temel nokta skor tabelasına erişmek gibi gözükebilir ancak ortada çok daha detaylı bir ürün bulunuyor. “League of Legends Live Tracker” ile birlikte anlık skor tabelasının dışında maç geçmişi, eşya dizilişi ve sihirdar istatistikleri gibi detaylara da yakından bakabileceğiz.

Eklenti 20 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek, yayıncılar dilerse kendi kanallarına kurabilir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.