Boğaziçi Bilişim Ödülleri Ortalığı Karıştırdı!

“Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nin bu yılki aday listesi duyurulduğu andan itibaren, sektörün ve sosyal medyanın dengesini alt üst etti. Aday seçimlerindeki.

Devamını Oku

Twitch CEO’su Kalıcı Yasaklarının Geri Alınabileceğini Söyledi

Twitch, permabanlar üzerindeki kısıtlamalarını gevşetiyor gibi görünüyor. Twitch tüm internet üzerindeki en büyük platformlardan biri ve kuruluşundan bu yana çok.

Devamını Oku

Kick: Yoksa Rakiplerinin Tahtını Sallayacak Mı?

Kick: Yoksa Rakiplerinin Tahtını Sallayacak Mı? Başlıktan da anlaşılacağı üzere, yayın platformlarının artık çok dinamik, güçlü ve de yepyeni bir.

Devamını Oku

VALORANT Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ?

VALORANT GuessTheRank yani Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ? Sitesi Neresidir ?

Devamını Oku

Emekli Esporcular İçin Alternatif Meslekler

Esporculuk, profesyonel oyuncu olarak oyunlar oynayarak para kazanmak için yapılan bir iştir. Ancak, esporculuk kariyeri genellikle yalnızca 4-5 yıl sürer.

Devamını Oku

Kai Cenat Twitch Platformundan Yasaklandı

Twitch, popüler yayıncılarından Kai Cenat platformdan yasaklandı. Twitch, en popüler canlı yayın ve oyun oynama platformudur. Bu platform, oyun severler.

Devamını Oku

Ataberk Doğan, 24 Bin İzleyici ile Twitch’e Merhaba Dedi!

Ataberk Doğan, yayın platformu Dlive ile yolları ayırmasının ardından BBL Talent bünyesinde Twitch üzerinde açtığı yayınla 24 bin izlenmeye ulaştı..

Devamını Oku

Alper Biçen eFIBA Sezon 1’in Türkiye Elçisi Seçildi!

Alper Biçen eFIBA’nın Yayın Hakları Sahibi Oldu Dünya çapında etkisi oldukça büyük ve halen büyümeye devam eden NBA 2K23 oyunu.

Devamını Oku

2022’nin En Fazla Büyüyen Twitch Yayıncıları

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Twitch, 2022’de de en fazla tercih edilen canlı yayın platformlarından biri oldu. Bu büyümenin.

Devamını Oku

2022 Twitch Recap Yayınlandı

2022 Twitch Özetleri Kullanıcılara Geldi Her yıl Aralık ayında kullanıcıların mail adreslerine ulaşan Twitch özetleri bu yıl da kullanıcıların mail.

Devamını Oku

Ünlü Twitch yayıncısı Reckful hayatını kaybetti

31 yaşındaki ünlü Twitch yayıncısı Reckful hayatını kaybetti. Yayıncı en çok World of Warcraft kariyeri ve yayınlarıyla biliniyordu. Eski profesyonel.

Devamını Oku

Dr. Disrespect Twitch’ten kalıcı olarak uzaklaştırıldı

Twitch’in mizahıyla öne çıkan ve çok ilgi çeken yayıncılarından Dr. Disrespect lakaplı “Herschel Beahm IV” platformdan süresiz olarak uzaklaştırıldı. Dr..

Devamını Oku

Canlı yayın platformu Mixer, Facebook Gaming ile birleşecek

Microsoft’un sahip olduğu canlı yayın platformu Mixer kapanıyor. Sitedeki yayıncılar Facebook Gaming’e geçecek. Microsoft’un 2017’de yeniden yapılandırdığı canlı yayın platformu.

Devamını Oku

Premier League maçları canlı olarak Twitch’te yayınlanacak

Twitch’in üst kuruluşu Amazon, Birleşik Krallık kullanıcılarına Twitch’te bazı Premier League maçlarını canlı olarak ücretsiz biçimde yayınlayacak. Birleşik Krallık’ta yaşayan.

Devamını Oku

Canna, Çinli seyircilerin tepkisi ile karşı karşıya kaldı

T1’ın üst koridor oyuncusu Canna, Top Esports karşılaşmasının seçim ekranında Twitch gösterince Çinli seyircilerin tepkisi ile karşı karşıya kaldı.

Devamını Oku

Riot Games Türkiye, Nimo TV ile anlaşma imzaladı

Riot Games Türkiye, Çin’in büyük yayın tekelinin bünyesinde faaliyet gösteren Nimo TV ile yayın ortaklığı anlaşması imzaladı.

Devamını Oku