Karşılaşmaya Çekindiğimiz Şampiyonlar League of Legends League of Legends Haberleri

League of Legends’ın yeni şampiyonu nişancı olacak

Uzun bir süredir yeni şampiyon özelinde nişancıya yer vermeyen Riot Games, 2018’in ilk yeni şampiyonunun nişancı olacağını açıkladı. Duyurduğu yol haritasında farklı detaylara da yer veren Riot, güncellenecek şampiyon listesinden de bahsetti.

Her yıl yayınladığı şampiyonlarla League of Legends’ı güncel tutmakla iyi bir iş çıkaran Riot Games, yeni şampiyonun nişancı olacağını belirtti. Son olarak 2017 yılında adc olarak Xayah yayınlanmıştı. Ondan önceki son adcnin ise Jhin olduğunu belirtelim. Son 4 yılda oyuna sadece iki yeni nişancı katıldı. Ayrıca yapılan açıklamaya göre yeni şampiyon Void olacak.

Yayınladığı açıklamada Riot Games yeni şampiyonun yüksek risk-yüksek ödül eğiliminde olacağını belirtti. Örnek olarak Vayne gösterilse de oyuncular bundan memnun değil. Zira Vayne gibi şampiyonları oynaması gerçekten de çok zor. Bunun da ötesinde yüksek risk-yüksek ödül şampiyonları genellikle metada kendisine yer bulamıyor. Xayah gibi kusursuz bir kaçış mekaniği bulunan nişancıların daha popüler olması şaşırtıcı değil.

Yazıda güncellenecek şampiyonlardan da bahsediliyor. Son olarak Swain’i tamamıyla güncelleyen Riot, 2018 yılında sırasıyla Irelia, Aatrox, Akali ve Nunu’yu güncelleyecek. Bu şampiyonların tekli derecelide dahi kendisine çok az yer bulduğunu, fakat Nunu’nun son yamadaki güçlendirmeyle aşırı popülerleştiğini de not olarak ekleyelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • Jiwookshi 'Emre' 2 Şubat 2018

    Yeni Şampiyonun ismi bildiğim kadarıyla ilk olarak Sigil di ve Login screen i ile karakterin sesi vs. var bende çok doğrumudur bilemem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir