Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz? Aatrox ve Hikayesi

Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz serimizin bu bölümünde hem oyun içinde hem de Evren’de çok güçlü olan Darkin Aatrox ve onun.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.3 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.3 ile bir çok değişiklik oldu. Beklenilen şampiyonlar zayıflatılırken; farklı şampiyonlar ön plana çıktı.

Devamını Oku

Teamfight Tactics 10.1 güncellenmesi yayımlandı!

2020 yılının ilk Teamfight Tactics güncellemesi Riot Games tarafından yayımladı. Her güncellemeden alıştığımız gibi, bu güncelleme de dengeleme ayarları bulunuyor..

Devamını Oku

Aatrox, çıkışından saatler sonra gelen hotfix ile güçlendirildi

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 8.13 yamasıyla birlikte yenilenmiş haliyle oyundaki yerini alan Aatrox’un tüm yetenekleri, yamadan sadece birkaç saat sonra şampiyonun.

Devamını Oku

Güncellenen Aatrox’un yetenek seti duyuruldu

Riot Games, daha önce şu ana kadar yaptığı en büyük güncelleme olarak nitelendirdiği Aatrox yeniliklerini duyurdu. Şampiyonun yetenek seti dün itibariyle.

Devamını Oku

Bir şampiyona yapılacak en büyük oynanış güncellemesi Aatrox’a gelecek

Çok uzun zaman önce duyurulan Aatrox güncellemesine kısa bir süre kaldı. Riot Games dün sosyal medya hesaplarından şampiyon güncellemesinin fragmanını.

Devamını Oku

League of Legends’ın yeni şampiyonu destek olacak

Son zamanlarda çıkardıkları şampiyonlarla oyunun sınırlarını zorlayan Riot Games, League of Legends’a dahil edilecek yeni karakterin destek rolünde oynanacağını açıkladı. 

Devamını Oku

League of Legends’ın yeni şampiyonu nişancı olacak

Uzun bir süredir yeni şampiyon özelinde nişancıya yer vermeyen Riot Games, 2018’in ilk yeni şampiyonunun nişancı olacağını açıkladı.

Devamını Oku

Aatrox’a gelen değişikliklerin detayları açıklandı

Geçtiğimiz günlerde PBE sunucusunda bir güncelleme alacağı açıklanan Aatrox’a getirilen değişikliklerin detayları duyuruldu. Geliştirici bloğunda bir açıklama yapan Riot Games,.

Devamını Oku

Aatrox’a önümüzdeki yamalarda iyileştirme gelecek

Uzun bir süredir League of Legends’ın en az oynanan şampiyonu olan Aatrox, Riot Games’in deneme sunucusu olan PBE’de bu hafta.

Devamını Oku

Riot Games, tanklardan sonraki sınıf güncellemesini duyurdu

2017 yılına tank güncellemesi haberi ile giren Riot Games, bir sonraki güncellemenin “Divers” olarak nitelendirilen, savaşlarda takımın arka saflarına ulaşabilen.

Devamını Oku