League of Legends League of Legends Haberleri

Lissandra’nın pasifi önümüzdeki yama değişiyor

Profesyonel arenada daha sık tercih edilmeye başlanan Lissandra’nın pasifi, daha önce açıklandığı üzere önümüzdeki yama değişiyor. 

Zaman zaman metaya giren ve çıkan Lissandra yeni bir pasife kavuşuyor. Şu anki pasif belirli bir zaman içerisinde bir yeteneğimizi mana bedeli olmadan kullanmamıza yarıyor. Hali hazırda Artçı Şok yüzünden çokça tercih edilen şampiyon şu anda bir büyücüden ziyade savaş başlatıcı/tamamlayıcı bir şampiyon olarak takım kompozisyonlarında işlev görüyor. Kendisini ultileyebilmesi ve Zhonya ile rakibin arka saflarını fazlasıyla oyalayabilen şampiyonun yeni pasifi şu şekilde:

Aklınıza hemen Game of Thrones geldi değil mi? Belirtelim ki yalnız değilsiniz, zira gerçekten de şampiyonun yeni pasifi ak yürüyenleri fazlasıyla anımsatıyor. Fakat temelde yeni pasif Jhin’in pasifine çok benziyor. Tek farkı öldürülen şampiyonların hareket edebilecek olması.

Eski pasifine göre daha işlevsel bir pasif olarak gözükse de takım savaşları dışında çok fazla fonksiyonel olarak kullanılabilecek bir pasif olarak gözükmüyor. Herkes uzun bir süredir işlevsel olmayan bir pasife sahip olan şampiyonun daha çarpıcı bir yeteneğe sahip olmasını bekliyordu. Görsel olarak keyifli gözükse de Lissandra’nın bu yeni yeteneğini ne derece etkili kullanacağını hep beraber bekleyip göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir