5Mid Özetliyor: League of Legends 10.9 Yama Notları

10.9 yaması ile yeni güncellenen üst koridorun kralı Wukong bir zayıflatma daha aldı. Gnar ve Cho‘Gath güçlendirildi. Kayn üst koridorda.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.5 Yama Notları

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.5 ile Kai’Sa önemli bir güçlendirme alırken, üst koridorun iki kralı Ornn ve Sett.

Devamını Oku

Riot Games, Lissandra’ya yeni bir hikaye getirdi

Riot Games geçtiğimiz gün Runeterra Evreni’ni oyuncularla buluşturmak için yazdığı hikayelere bir yenisini ekledi. Riot Games bize hikayede Buz Cadısı.

Devamını Oku

Lissandra’nın pasifi önümüzdeki yama değişiyor

Profesyonel arenada daha sık tercih edilmeye başlanan Lissandra’nın pasifi, daha önce açıklandığı üzere önümüzdeki yama değişiyor. 

Devamını Oku

Lissandra’nın pasif yeteneği değişiyor

Riot Games, League of Legends forumundaki gönderisine göre son aylarda üzerinde çalıştığı Lissandra için yeni pasif yeteneği denenmeye hazır.

Devamını Oku

Lissandra sonunda güncelleniyor!

Yaklaşık iki yıldır sadece profesyonel sahnede değil tekli dereceli karşılaşmalarında da kendisine çok az yer bulabilen Lissandra, geliştirici bloğunda yapılan.

Devamını Oku

Lissandra geri dönüyor

Etkili bir orta koridor büyücüsü olmasına rağmen sık sık üst koridorda da oynanan Lissandra, dün gece yayınlanan 7.8 yaması ile.

Devamını Oku

PBE 7.7 yaması | 21 Mart güncellemesi

7.6 yamasının paylaşıldığı League of Legends’ta Riot Games’in 7.7 yamasında getireceği değişikliklerin belirlendiği PBE 7.7 yaması güncellemesinin detayları paylaşıldı.

Devamını Oku